DAJ CYNK

Polskie ceny Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus

12.09.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11283

Ważne 4

3

Znamy już polskie ceny zaprezentowanych dzisiaj iPhone'ów. Zaczynają się od 3479 zł, a kończą na 5729 zł.



Znamy już polskie ceny zaprezentowanych dzisiaj iPhone'ów. Zaczynają się od 3479 zł, a kończą na 5729 zł.

Zaprezentowane dzisiaj smartfony Apple'a to nowy rozdział bicia rekordów cen. Zdecydowanie w Polsce nie obowiązują ceny zgodne z kursem dolara + VAT (iPhone X 64 GB za około 4399 zł). Szczęśliwie jednak producent nie przełożył dolara do euro w stosunku 1:1, bo wtedy iPhone X 64 GB kosztowałby u nas ponad 5200 zł (w sumie kosztuje niewiele mniej).

Pełne zestawienie oficjalnych cen:

Apple

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone X

64 GB 3479 zł 3979 zł 4979 zł
256 GB 4229 zł 4729 zł 5729 zł

Apple iPhone 8 i iPhone 8 Plus będą dostępny w Polsce od 29 września. Polska przedsprzedaż iPhone'a X rusza natomiast 27 października, a do regularnej sprzedaży trafi on w Polsce 3 listopada.



Zobacz: Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
59. ~Tytus22
0

2017-09-13 15:37:30

Do robi a jeśli czują się lepiej? wolno im ja im nie zabronie ani ty. Myśląc takim tokiem rozumowania to nie wolno byłoby się cieszyć czymś droższym. Facet który kupił sobie parę gołębi za 10 tyś też może być w matrixsie dla niektórych i lepszy od tego chodowcy co ma parę najdroższą powiedzmy za 5000 tyś można by wymieniać w nieskończoność. Pamiętaj my Polacy nie zrozumiemy tego nigdy póki nie zaczniemy godnie zarabiać a to się szybko nie zmieni a szkoda bo byśmy mogli kupić wiele rzeczy a potem twierdzić czy warto pozdrawiam.

Odpowiedz

58. ~robi
0

2017-09-13 14:38:40

czytając tek komentarze odnosze wrażenie że większośc ludzi faktycznie zyje w matriksie.........jedni mówia że drogo drudzy że ich stać to sobie kupią. Ale nikt nie pomyślał .......po co?????po zo w ogóle taki telefon? czy człowiek sie lepuiej czuje jak ma tel za 5000 zł?czy wtedy czuje sie lepszy od tego co ma za 1000 zł? czy po prostu tak jestesmy zauroczeni matrixem że zapominamy zwyczajnie żyći nie zastanawiać sie nad głupotami typu .....ooo jest nowy model ooo kosztuje 5 tysi ooo ma nowy przycisk z boku:) Ludzie czy wyście juz zapomnieli o wszystkim na około ? to moze niech was uśpia i wszczepia jakąś postać jakis scenariusz i zaczniecie śnić? Na to samo wyjdzie bo teraz też jesteście jak uśpieni

Odpowiedz

57. ~
0

2017-09-13 14:17:21

39, zaczekaj kilka lat, dogadamy się.

Odpowiedz

56. ~
0

2017-09-13 14:04:53

Przepraszam było do @42

Odpowiedz

55. ~
0

2017-09-13 14:03:47

43@ nie obraź się ale dniówka 50e za 15godzin dziennie wiele mówi o twoim kolorze skóry dla korporacji w jakiej pracujesz. Chyba nie ma się czym chwalić

Odpowiedz

54. ~wow
0

2017-09-13 14:03:39

nigdy nie bylem jakims fanem ajfonów, ale kurcze to chyba najlepsza odsłona tego telefonu. wizualnie rewelacja, technologicznie też, ale ta cena... gdyby przełożyć cenę w dolarach do złotówek to pewnie bym się zdecydowal, a tak to odpadam. niemniej podkreślam żeby nie było że hejt - szanuję telefony, nie szanuję ceny

Odpowiedz

1

2017-09-13 14:02:52

@51 Nie ma żadnej zazdrości. Brać abo z iphonem na 24-36 rat, to żadna sztuka. Pytanie czy warto tyle płacić za bajer 4K w 60 fps. Bo większych różnic między telefonami za 2500zł to ja nie widzę. Moim zdaniem - nie warto.

Odpowiedz

52. ~
0

2017-09-13 13:29:34

ja pierdziu. ladny ten ipx, podoba mi sie pomimo tego, ze nie lubie ich sluchawek :) ale 5k to drobna przesada :)

Odpowiedz

51. ~Tytus22
-1

2017-09-13 13:09:51

Ludzie co z wami jest? a chodzi mi o te wypowiedzi typu (głupi tylko kupi, mnie stać ale nie kupię aha jasne, albo za tysiąc mam taki sam jasne) ciekawi mnie czy tak samo hejtujecie na temat kogoś kto kupił kurtkę za 2000 tyś albo buty za powiedzmy 1200 pln ? Jest u nas taka ogólna zazdrość bo kogoś stać a mnie nie i polepsze sobie humor jak komuś dokopie na forum czyli konsumentowi który to kupi. Ja mam takie podejście stać mnie to kupuje nie stać mnie to sobie kupię ale model powiedzmy starszy czyli 6s za 2500 pln żyje się raz a potem się umiera. Polska to taki kraj w którym się zarabia średnio jakieś 2500pln na rękę i może dlatego ten hejt pozdrawiam.

Odpowiedz

0

2017-09-13 12:54:45

@48 Większość ludzi zmienia telefon co 2 lata. Tak jak piszesz, aktualizacje są przereklamowane w każdym systemie. Wystarczy dawać łatki bezpieczeństwa i solidny sklep z motywami. Każdy sobie poustawia według swoich upodobań.

Odpowiedz

49. ~karluum
0

2017-09-13 12:03:01

Bardzo ładny telefon ale cena z kosmosu. 5k PLN to jest dużo nawet dla ludzi dobrze zarabiających. Zarobek Apple ma okrutny na jednej sztuce...

Odpowiedz

48. ViNYL
0

2017-09-13 10:44:30

@45: Aktualizacje to żaden argument. Internetowi krzykacze podnoszą takowy, ale na dobrą sprawę potrzebne są tylko te dotyczące bezpieczeństwa. Taki na przykład Samsung S5 wystartował z Androidem v4.4, dostał niby 5 i 6, ale najlepiej działa na inicjalnym 4.4 lub ostatecznie 5. Czy dla użytkownika to jakaś większa różnica? Pewnie nie. Na 4.4 nadal działają prawie wszystkie aplikacje. A trzeba pamiętać, że ten telefon ma już 3,5 roku. Na Androidzie 6.0 podziała jeszcze długo.

Odpowiedz

47. ~frasag
0

2017-09-13 10:37:45

@45: to jak dyskusja o tym że włoskie buty są lepsze od polskich. Są lepsze, ale tylko cenowo. Tak samo się ubrudzą gdy wdepniesz nie tam gdzie trzeba i tak samo się potrafią rozwalić.

Odpowiedz

46. ViNYL
0

2017-09-13 10:36:59

@43: Bez pracy nie ma kołaczy jak to mówią.Co do nowych iPhone: żeby dostać sensowny telefon < 5" jak ktoś nie lubi patelni, trzeba wydać 3,5kPLN. Z kolei atrakcyjny wizualnie X, duży ekran w małej bryle to już 5kPLN. iPhone 8+ jakoś mi się nie widzi, nie przystaje do coraz ciekawszych bezramkowców, kosztuje krocie a jak dla mnie nic unikalnego nie oferuje. Note 8 Samsunga wygląda generalnie OK (zobaczymy w piątek jak pierwsze dotrą), rysik jest unikalny i z tego powodu ciężko o porównanie z iPhone, ale zagięty ekran to porażka. Mowię jako użytkownik S7 i S7 Edge.

Odpowiedz

45. ~Apple
-1

2017-09-13 10:28:49

Wasze Szajsungi i inne androidy dostają aktualizacje od premiery androida po średnio 2 latach - Android Nougat Szajsung flagowy dostał w tym roku, a premiera w 2016 więc... Hello! Niektóre smartfony z Androidem po wydaniu już w ogóle nie dostają i nie ujrzą aktualizacji. Taka prawda. Android to szit. W przypadku iPhone/''a i całego Apple płacisz za produkt, ale również za system i wsparcie. Masz 100% pewność, że żadna aktualizacja przez najbliższe kilka dobrych lat od zakupu iPhone/''a czy Mac/''a cię nie ominie. Kto tego nie rozumie lub ma braki finansowe zawsze będzie uważał, że VW Golf jest lepszy od Mercedesa klasy S.

Odpowiedz