DAJ CYNK

Nowe ceny urządzeń w sieci Play

14.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5385

Ważne 3

11

W ostatni piątek Play zaprezentował nowy cennik urządzeń, a w nim sporo obniżek. Potaniał między innymi LG G6 i HTC U11.



W ostatni piątek Play zaprezentował nowy cennik urządzeń, a w nim sporo obniżek. Potaniał między innymi LG G6 i HTC U11.

Na liście telefonów, których ceny obniżono, znalazły się zarówno flagowce, jak i modele ze średniej i niskiej półki cenowej. Pełna lista urządzeń (i zestawów) z nowymi cenami przedstawia się następująco:

  • Alcatel Idol 4
  • Alcatel Pixi 4 6" LTE
  • Alcatel Shine Lite
  • HTC Desire 825
  • HTC U 11
  • HTC U Play
  • Huawei P10 lite Dual SIM
  • Huawei Y5 II Dual SIM
  • iPhone 6 32GB
  • LG H870 G6
  • LG K500N X screen
  • LG K600 X mach
  • Samsung J330F Galaxy J3 (2017) DS
  • Samsung J710F Galaxy J7 (2016)
  • Allview P6 Energy lite
  • CAT S30
  • GoPro HERO5 Black
  • Huawei MediaPad T3 8 LTE
  • Huawei MediaPad T3 10 LTE
  • Krüger&Matz KM0248 48"
  • Krüger&Matz KM0248 48" + Chromecast 2 2015
  • Krüger&Matz KM0248 48" + KM0207 VR IMMERS
  • LG HBS-910 TONE Infinim
  • LG R105 360 CAM
  • myPhone Hammer AXE M LTE
  • myPhone Hammer AXE PRO Dual SIM
  • Philips Xenium X818 Dual SIM
  • Sony Xperia XA Ultra
  • Tablet Huawei T3 8 LTE + Huawei Y5 II
  • Tablet Huawei T3 10 LTE + Huawei Y5 II
  • TomTom Bandit Base Pack
  • Under Armour HealthBox
  • Xiaoyi Yi Action Camera

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: ceny play
Komentarze
Zaloguj się
75. ~wojtas
0

2017-08-17 12:10:50

Coś patrzę na stronę play i cena G6 jest inna niż w tabelkach. Nie kumam.

Odpowiedz

0

2017-08-15 08:02:08

Ma swoje zdanie, lubić się nie musimy, ale po co te durne wyrażenia i komentarze?Przestań ssyczeć, zagryź - jak nie masz nic do dodania.Wystarczającą wiochę robicie na mój temat.

Odpowiedz

0

2017-08-14 22:49:07

72). Proszę w ten sposób się nie wyrażać, i tyle.

Odpowiedz

71. ~Cyryl
0

2017-08-14 22:19:01

No prosze, o żadnym operatorze nie ma tyle komentarzy. A dlaczego? Bo ma rozwiniętą infrastrukturę i stad tylu nabywców ich usług. A te kilka głosów negatywnych na kilka milionów zadowolonych, to g....o znaczy. Hi.hi.hi...

Odpowiedz

70. iphoneski
0

2017-08-14 21:57:17

@69 Nie będę z tobą dyskutował, jak Chceż pogadać ze mną o kwiatkach i nogach to nie tu.

Odpowiedz

69. ~
0

2017-08-14 21:50:10

@68, śmiało możesz pisać, to nie będzie pierwszą twoja bzdura, jaka napiszesz więc jedną więcej w twoim przypadku nie robi dużej różnicy. Jak czytam twoje brednie, to śmiać mi się chce z takich ludzi zachwyconych operatorem, który świadczy ułomne usługi, za które karze sobie słono płacić. No ale jeden lubi zapach kwiatów a drugi jak mu nogi śmierdzą więc zachwycają się dalej młodzieńcze :)

Odpowiedz

68. iphoneski
0

2017-08-14 21:29:54

@67 nie napiszę, bo nie będzie to prawda. W Orange może podniosą limity, może nie. Dla mnie roaming to zaleta, bo zawsze będę miał jakiś zasięg, może 1,5 Mb/s ale będzie zawsze. Ja nie mam telefonu do machania testów prędkości i wychwalania się tym w necie.

Odpowiedz

67. ~
0

2017-08-14 21:16:39

66, z Orange jest nowa umowa na roaming i też jest 1,5Mb i też napiszesz, że to wina Orange? W Plusie też jest 1,5Mb i pewnie to wina Plusa?Tobie pasuje to korzystaj ale nie staraj się zakrzywiac rzeczywistości bo to, że Play ma najsłabsza infre, to żadna tajemnica i tylko oni muszą posiłkować się kulawym roamingiem. No ale ty napiszesz, że nadal jest super :)

Odpowiedz

66. iphoneski
0

2017-08-14 21:03:55

@63 byś poczytał neta to byś wiedział, że ograniczenie to wina t-m bo nie zaakceptowali prognoz użycia sieci. Znaczy play też jest winny, bo podpisali taki kontrakt.@64 no ale dział techniczny jest ok.@65 dla mnie najważniejsze, co mnie interesują inni? Ja płacę to mi ma działać i tyle.

Odpowiedz

0

2017-08-14 20:47:36

63). Najważniejsze, że iphoneskiego w plej dobrze obsługują;-D

Odpowiedz

64. ~
0

2017-08-14 20:45:10

BOK w Play to też niezły cyrk, konsul nie potrafił rozwiązać problemu zgłaszanego w reklamacji ale prosi o ocenę 6 :)Zatrudniają jakiś studenciaków bez pojęcia i Ukraińców.

Odpowiedz

63. ~
0

2017-08-14 20:40:51

Niestety potwierdzam niską ocenę Play. Ten operator nie jest w stanie obsłużyć swoich klientów na dobrym poziomie a kasy na przyzwoity roaming krajowy już nie mają i stąd ograniczenie do 1,5Mbps, co spowodowało, że po wygaśnięciu umowy-nieatety dopiero w grudniu- zmieniam operatora. Nie będę pisał na którego, bo jeszcze sam nie jestem przekonany ale każdy wybór będzie lepszy niż Play.

Odpowiedz

62. iphoneski
0

2017-08-14 20:31:18

@60 moje wnioski są z moich doświadczeń, miałem każdą sieć i wiem jak jest: w t-m jak ktoś raczy odebrać telefon w BOK to rozmawia z człowiekiem, jakby siedział tam za karę, modem plusa mam do dziś i internet poza miastem zawalony pod korek. W Orange byłem jeszcze nie dawno, problemy z siecią przynajmniej raz w miesiącu, transmisja staje na 30 sekund praktycznie każdego dnia. Byłem wszędzie i tylko play spełnia moje oczekiwania, a ty dalej spamuj neta swoimi mądrościami.

Odpowiedz

61. ~
0

2017-08-14 19:41:54

60, nie ma z kim rozmawiać, to jeden z talibów olejowych. Orange ma przeciążona sieć i dlatego Play będzie im płacić setki mln za udostępnienie im swojej infrastruktury :)Orange dla kart biznesowych ma inne priorytety a w Play czy to biznes czy prepaid to padaka cały czas. Niektórzy widać nie potrafią się z tym pogodzić.TMobile dla biznesu ma no limit z 5GB za 10zl i najlepszą infrastrukturę a Play oferuje roaming krajowy z 1,5Mb i dwukrotnie wyższą cenę

Odpowiedz

60. ~
0

2017-08-14 19:25:52

@iphoneski "Orange awarię, + przeciążone lte, T-Mobile ma klientów w głębokim poważaniu" - to sa Twoje i tylko Twoje wnioski z d..y wziete. Mamy Orange, TM i Playa - ostatnia awaria (krotka) trwala jakies kilkanascie minut - jesli mnie pamiec nie myli, sprawa bardzo stara. A taki Play = DNO NA CODZIEN i tyle.

Odpowiedz