DAJ CYNK

myPhone Luna II w Biedronce

22.03.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5872

Ważne 4

1

Od tego tygodnia w sieci sklepów Biedronka dostępny jest smartfon myPhone Luna II w cenie 599 złotych.



Od tego tygodnia w sieci sklepów Biedronka dostępny jest smartfon myPhone Luna II w cenie 599 złotych.

Jest to urządzenie z 5,7-calowym ekranem IPS LCD o rozdzielczości FullHD, pracujące w oparciu o 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6753 z grafiką Mali T720. Na wyposażeniu znajdziemy także 2 GB RAM-u, 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD oraz akumulator o pojemności 3400 mAh. Całością zawiaduje system Android 6.0 Marshmallow. Fani mobilnej fotografii będą mogli skorzystać z aparatu głównego z matrycą 13-megapikselową, z szybkim autofokusem i dwiema diodami doświetlającymi LED oraz przedniego aparatu o matrycy 5-megapikselowej. Producent wyposażył smartfon w funkcję dual SIM, dzięki czemu można korzystać z dwóch kart SIM.

myPhone LUNA II dostępny jest już od 20 marca do 2 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach sieci w Polsce.

Zobacz: myPhone Luna II już w przedsprzedaży

Źródło tekstu: myPhone

Komentarze
Zaloguj się
26. ~sidney
0

2017-03-27 13:55:57

może obudowa nie zachwyca bo jest dość delikatna, ale na podzespoły nie narzekam

Odpowiedz

25. ~Tez go mam
0

2017-03-26 15:59:09

Tez go mam i narzekam, na brak aktualizacji nq wieszające się wifi.

Odpowiedz

24. ~Ojo
0

2017-03-25 13:50:29

Też go mam, nie narzekam. W swojej cenie chyba jeden z lepszych.

Odpowiedz

23. ~Livek
0

2017-03-24 11:52:50

Kupiłem go już wcześniej, jestem zadowolony, bo to niezły model. Wart swojej ceny:)

Odpowiedz

22. ~Tob
0

2017-03-23 23:04:23

Dziękuję temu "polskiemu" producentowi za kolejny produkt. Ja nadal pamiętam jak dwa lata temu po aktualizacji softu smsy nie działały przez tydzień.Luna 1 Gionee Gpad 5, co tym razem?

Odpowiedz

21. ~Darek
0

2017-03-23 22:18:05

Wygląda ... fajnie. Cenowo jest atrakcyjny, ale ja i tak czekam na NOKIA 6 :)

Odpowiedz

20. ~Berto
0

2017-03-23 20:23:11

Zgadzam się z @Eleven, to całkiem fajny telefon :) Sam go mam i jestem zadowolony.

Odpowiedz

19. ~Eleven
0

2017-03-23 09:00:49

Jak ktoś lubi duże telefony to nie taki zły wybór, dobra bateria, 2GB ramu, dual sim, w tej cenie przynajmniej warto wziąć pod uwagę

Odpowiedz

0

2017-03-22 22:06:42

Kupić, albo nie kupić - oto jest pytanie;-)

Odpowiedz

2017-03-22 18:46:59

@14 Nie, widocznie tam oddelegowali innego obserwatora :)

Odpowiedz

16. ~Ja++
0

2017-03-22 17:54:38

Ta Luna 2 dostanie aktualizację do Androida 7.1? ;-)Ok, tak tylko żartowałem.

Odpowiedz

15. goral2099
0

2017-03-22 17:39:48

Oczywiście, że to chińszczyzna, ale w swojej kategorii cenowej są dobrym wyborem. I gwarancja w kraju. MyPhone jest dobrym pro...importerem. :)

Odpowiedz

14. ~Niki
0

2017-03-22 17:18:01

11-kolega z wykopu? :-)

Odpowiedz

13. ~Nicko ponad prawem
0

2017-03-22 16:41:26

Myphone telefonem polskiej produkcji? Dobry trolling, skoro tak to czego nawet nazwa tego tworu jest angielska?

Odpowiedz