DAJ CYNK

Huawei Mate 30 Pro od 27 stycznia w sklepach i u operatorów

Anna Rymsza

Sprzęt

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro wejdzie na polski rynek w przyszłym tygodniu. Będzie można go kupić w Orange i Plusie, a także w sklepach z elektroniką.

Huawei Mate 30 Pro będzie można kupić w sklepach i u operatorów od 27 stycznia. Huawei informuje, że flagowiec będzie dostępny w ofercie Orange i Plusa, a także w sieciach sklepów z elektroniką: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom. Rekomendowana cena tego smartfonu to 4299 zł

Mate 30 Pro z dodatkami za 1 zł

Huawei Mate 30 Pro jest dostępny na polskim rynku od kilku tygodni, ale na razie sprzedaż jest ograniczona do sklepów własnych Huawei – internetowego huawei.pl i stacjonarnego Westfield Arkadia. 

Kupujący smartfon dostaną oczywiście kilka prezentów. Bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 można kupić za 1 zł, do tego opaskę sportową Huawei Band 4, także za 1 zł. W sklepach Huawei można ponadto dokupić usługę VIP service, która upoważnia do:

  • jednokrotnej, bezpłatnej wymiany ekranu, plecków lub obu w smartfonie Mate 30 Pro, w autoryzowanym serwisie Huawei w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu,
  • darmowej przesyłki door-to-door na naprawy gwarancyjne w Salonach Serwisowych Huawei 
  • korzystania z osobnej infolinii,
  • możliwości konsultacji z personalnym konsultantem technicznym/produktowym, udziału w badaniach satysfakcji i realnego wpływu na rozwój smartfonów Huawei.

U partnerów zaś można liczyć na dodatkowe pół roku gwarancji.

Co więcej, do 29 marca, przy zakupie Mate 30 Pro będzie obowiązywać specjalna promocja – klienci kupujący nowego flagowca będą mogli odsprzedać stary telefon. Do jego wyceny Huawei doliczy bonus w wysokości 500 zł. Kupiony Huawei Mate 30 Pro trzeba aktywować przed 31 marca, by uzyskać kod prezentowy, a następnie zrealizować go na stronie skupu smartfonów.

Promocja obowiązuje w sklepach Huawei i będzie dostępna także u partnerów. Sprzedane urządzenie odbierze kurier, następnie partner wyceni sprzęt i zrobi przelew powiększony o 500 zł. 

Zobacz: Używaliśmy Huaweia Mate 30 Pro. Teraz będzie nam się śnić po nocach

Mate 30 Pro bez usług Google

Huawei Mate 30 Pro to przede wszystkim świetny sprzęt w świetnej cenie. Jego sercem jest najbardziej zaawansowany SoC w dotychczasowej historii Huawei, czyli Kirin 990, nagrodzony przez AnTuTu. Poczwórny aparat główny dostał bardzo wysokie noty w rankingu DxOMark. Wyprzedzają go tylko Huawei Mate 30 Pro w wersji 5G i bardzo podobny Honor V30 Pro. 

Huawei Mate 30 Pro jest pierwszym smartfonem Huawei bez usług Google. Wszystko zostało zastąpione przez ekosystem Huawei, złożony z aplikacji i frameworka HMS Core. Sklep z aplikacjami, podstawowe aplikacje użytkowe, galeria motywów, logowanie Huawei ID i chmura na kopie zapasowe to elementy Huawei Media Services. Ekosystem wciąż się rozwija i niebawem do HMS dołączą mapy przygotowane z pomocą firmy TomTom

Huawei bardzo dużo inwestuje w rozwój HMS i chce, by była to wartość dodana do smartfonów, a nie ich wada. Możemy spodziewać się zdrowej konkurencji. Smartfony tego producenta spokojnie obronią się na rynku nawet bez pomocy Google'a. Może jeszcze nie dzisiaj, ale już wkrótce. 

Ankieta
46%
31%
23%

Wszystkich głosujących: 544

Źródło ankiety: Huawei Mate 30 Pro od 27 stycznia w sklepach i u operatorów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu