DAJ CYNK

Clubhouse na Androida już w maju

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 1676

Clubhouse na Androida - kiedy?

Kiedy pojawi się wreszcie Clubhouse na Androida? Wygląda na to, że stanie się to szybciej niż myśleliśmy. Może nawet w maju.

Jeszcze w marcu pisaliśmy, że według kierownictwa Clubhouse, aplikacja doczeka się swojej wersji na Androida dopiero za kilka miesięcy. Wygląda jednak na to, że aktywne działania konkurencji sprawiły, że Clubhouse znacznie przyspieszył prace. Według najnowszych doniesień na Twitterze aplikacji na Androida możemy się spodziewać już w maju. Prace mają trwać od sześciu tygodni. Wszystko ma wyglądać i działać dokładnie tak, jak w systemie iOS - tylko na zaproszenie i z naciskiem na komunikację głosową.

Oczywiście nie oznacza to, że konkurenci tak łatwo odpuszczą. Już teraz do walki ruszył Twitter i jego Twitter Spaces. Sam Twitter wcześniej chciał zresztą kupić Clubhouse. Xiaomi przeorganizował aplikację Mi Talk. Pełną parą nad swoją propozycją pracuje też komunikator Telegram. Prawdziwie grube ryby mediów społecznościowych dopiero jednak przed nami. Swoje wersje Clubhouse'a planują Facebook i TikTok. To będzie też prawdziwy chrzest bojowy Clubhouse'a. W marcu aplikacja miała 134 miliony użytkowników.

Zobacz: Dane ponad miliona użytkowników Clubhouse w Internecie
Zobacz: Twitter chciał kupić Clubhouse

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gizchina, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu