DAJ CYNK

Intel Alder Lake - tak wyglądają pudełka z nowymi procesorami

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Intel Alder Lake - tak wyglądają pudełka z nowymi procesorami

Procesory Intel Alder Lake mają przed nami coraz mniej tajemnic. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak wyglądają pudełka, w które będą pakowane CPU.

Serwis VideoCardz dotarł do zdjęć, na których widać nowe pudełka, w które będą pakowane procesory Intel Alder Lake. Uwagę zwraca między innymi mały wafel krzemowy, który pełni rolę ozdobną. Oczywiście nie jest to prawdziwy wafel, ale nie zmienia to faktu, że dobrze komponuje się on z designem samego opakowania. Szkoda, że takie pudełka są zarezerwowane tylko dla najmocniejszych układów z odblokowanym mnożnikiem.

Intel Alder Lake - opakowanie procesorów K/KF

Pozostałe procesory 12. generacji, czyli te z zablokowanym mnożnikiem, będą sprzedawane w standardowych, niczym niewyróżniających się opakowaniach w odcieniach niebieskiego. Na zdjęciach, póki co, nie widać modeli z serii Core i3. Według plotek te mają zadebiutować później niż pozostałe układy, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone.

Intel Alder Lake - opakowanie procesorów z zablokowanym mnożnikiem

Oficjalna prezentacja procesorów Intel Alder Lake najpewniej odbędzie się 28 października. Tego samego dnia sklepy na całym świecie będą mogły przyjmować przedpremierowe zamówienia na układy. Jednak wysyłki rozpoczną się dopiero 4 listopada, który jest dniem oficjalnej premiery 12. generacji procesorów Intela.

Zobacz: DLC do procesora — zapłacimy za odblokowanie możliwości CPU?
Zobacz: Intel Core i9-12900 dużo szybszy niż Core i9-11900K. Ale na pewno?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: VideoCardz

Źródło tekstu: VideoCardz

Przewiń w dół do następnego wpisu