DAJ CYNK

Koniec z darmowymi grami - PlayStation Play at Home wraca w nowej formule

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 9928

Koniec z darmowymi grami - PlayStation Play at Home wraca w nowej formule

Inicjatywa PlayStation Play at Home powraca w kolejnej odsłonie. Chociaż dotychczas Sony oferowało darmowe gry, tak teraz zmieniła się forma promocji. 

PlayStation Play at Home to inicjatywa Sony, która - w czasie pandemii - miała z jednej strony skłonić graczy do pozostania w domach, a z drugiej umilić czas spędzany przy konsoli. Do tej pory Japończycy w jej ramach oferowali graczom gry, które całkowicie za darmo mogli dodawać do swojej biblioteki. Były to między innych Ratchet & Clank oraz edycja kompletna Horizon: Zero Dawn (tę jeszcze można odbierać!), więc produkcje bardzo udane. Teraz inicjatywa wraca, ale w zmienionej formie.

Zobacz: Samsung Neo QLED z ekranami mini LED do sportu i gamingu

PlayStation Stay at Home bez darmowych gier

Sony postanowiło zmienić podejście do inicjatywy PlayStation Play at Home. Tym razem w ofercie nie ma darmowej gry. Zamiast tego Japończycy postawili na mnóstwo bonusów do znanych produkcji. Na liście znajdują się między innymi: Rocket League, NBA 2K21, World of Tanks, Warframe czy też Call of Duty: Warzone. Pełna lista bonusów prezentuje się następująco:

PlayStation Play at Home - bonusy i dodatki

Wszystkie bonusy zostaną udostępnione już 17 maja i będą dostępne do 6 czerwca. Oprócz tego 20 maja Sony uruchomi bonus dla graczy Call of Duty: Warzone, w ramach którego otrzymują oni pięć 60-minutowych Tokenów podwajających punkty doświadczenia.

Zobacz: PlayStation 5: kontrolery DualSense w dwóch nowych kolorach
Zobacz: Na PlayStation 5 powstaje aż 25 gier ekskluzywnych. Sony ma ambitne plany

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PlayStation Blog

Przewiń w dół do następnego wpisu