DAJ CYNK

Navitel świętuje. Sprzedał już 1,5 mln urządzeń

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3419

Navitel sprzedał 1,5 mln urządzeń

Navitel kojarzy nam się z nawigacją, ale ma w ofercie mnóstwo innych gadżetów dla zmotoryzowanych. Navitel chwali się sprzedażą 1,5 miliona urządzeń w naszym regionie.

1,5 miliona sprzedanych urządzeń nie jest może fenomenalnym wynikiem dla firmy, która istnieje już kilkanaście lat. O sukcesie Navitela w Europie środkowo-wschodniej świadczą wyniki z ostatniego roku. Od czerwca 2019 do maja 2020 Navitel sprzedał pół miliona urządzeń. Polscy klienci na pewno się przyczynili do tego sukcesu, pomogło też stopniowe poszerzanie portfolio produktów.

Zobacz: Kuba Bielak nowym ambasadorem marki Navitel. Można już pobrać pakiet z jego głosem

CEO Navitel Europe Tobiasz Jankowski upatruje sukcesu w jeszcze jednym obszarze. Wszystkie urządzenia są w zasadzie wielofunkcyjne.

Od początku istnienia firmy Navitel obserwujemy stały wzrost zainteresowania naszymi produktami. Rozpoczynaliśmy od nawigacji i wraz z rozwojem marki sukcesywnie rozszerzamy portfolio. W ubiegłym roku odświeżyliśmy ofertę o nowe modele urządzeń, m.in. kamery z funkcją Night Vision, które bardzo dobrze przyjęły się na rynku, oraz akcesoria samochodowe. Mottem Navitel jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta. Staramy się cały czas podnosić jakość sprzętu, który tworzymy. […] Klient, kupując produkt Navitel, dostaje wielofunkcyjne urządzenie, z którego może korzystać w domu, a także w aucie. Pracujemy nad nowościami, mamy wiele innowacyjnych pomysłów, koncepcji i wierzymy, że wkrótce uda się je wszystkie zrealizować.

Przykładem jest aktualizacja oprogramowania dla wideorejestratorów Navitela, wydana z myślą o osobach zmuszonych do pracy zdalnej. Urządzenie można zamienić w webcam i wykorzystać do wideokonferencji. Kto wie, czy Navitel nie wejdzie także na rynek webcamów i sprzętu do prowadzenia spotkań na odległość. CEO Navitela w Europie przyznał, że są pewne problemy:

Obecna sytuacja na świecie związana z panującą epidemią wpłynęła również na nasz brand. Rynek transportowy niestety dotkliwie ucierpiał, ludzie mniej podróżują, jest to zrozumiałe.

Navitel działa w niemal całej Europie, a także Azji i Ameryce Południowej. Mapy pokrywają całą Europę oraz wybrane kraje z pozostałych dwóch kontynentów.

Na łamach TELEPOLIS.PL testowaliśmy dla Was sporo urządzeń firmy Navitel. Były to między innymi malutki wideorejestrator Navitel R1050, Navitel R300 GPS ostrzegający o fotoradarach, tablet-nawigacja Navitel T757 LTE oraz Navitel SH1000 PRO – bardzo praktyczny uchwyt na smartfon z ładowarką indukcyjną.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Navitel

Źródło tekstu: Navitel

Przewiń w dół do następnego wpisu