DAJ CYNK

Kuba Bielak nowym ambasadorem marki Navitel. Można już pobrać pakiet z jego głosem

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3291

Navitel, Kuba Bielak poleca

Navitel udostępnił pakiet głosowy nowego ambasadora marki, Kuby Bielaka. Dodatkowa usługa jest przeznaczona dla użytkowników, którzy korzystają z urządzeń pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Android oraz iOS, a także nawigacji samochodowych z systemami Windows CE i Linux.

- Nowa aktualizacja oprogramowania to efekt wielu miesięcy intensywnej pracy działu developmentu i efektywnych sesji nagraniowych z udziałem naszego ambasadora, Kuby Bielaka. Od teraz każdy użytkownik nawigacji samochodowej Navitel lub aplikacji mobilnej Navitel Navigator może korzystać z dodatkowego pakietu głosowego w języku polskim. Kuba Bielak jest znaną i cenioną osobą w świecie motoryzacji, dlatego jestem przekonany, że komendy głosowe umożliwią każdemu kierowcy bezpieczny dojazd do wyznaczonego celu.

- powiedział Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe

Zobacz: NAVITEL MR150 NV to nowe lusterko samochodowe i kamera w jednym
Zobacz: Navitel R600 Quad HD - test rejestratora wideo, który sprosta najważniejszym wymaganiom
Zobacz: Test Navitel T757 LTE - niezła nawigacja samochodowa, słaby tablet

Navitel, Kuba Bielak, pakiet głosowy

- Podczas podróży po świecie wielokrotnie doceniłem rolę nawigacji samochodowej, słuchając rozmaitych głosów, które dbają o bezpieczne dotarcie do celu. Nigdy nie myślałem, że sam znajdę się właśnie w takiej roli. To nie tylko olbrzymie wyróżnienie, ale także satysfakcja z wpływu na codzienną jazdę użytkowników urządzeń Navitel. Wiele osób kojarzy moją postać ze względu na charakterystyczny, „radiowy” głos. Wierzę, że podróż z nawigacją lub smartfonem z aplikacją Navitel Navigator będzie jeszcze przyjemniejsza. Życzę wszystkim miłego odbioru i szerokiej, bezpiecznej drogi, w którą teraz możemy wybrać się razem.

- powiedział Kuba Bielak, ambasador marki Navitel oraz współzałożyciel Akademii Bezpiecznej Jazdy

Zobacz: Darmowy listopad z AutoMapą dla wszystkich nowych użytkowników
Zobacz: AutoMapa dołączyła do Yanosika i NaviExperta w Huawei AppGallery
Zobacz: Mapy Google zaczynają pokazywać prędkość pojazdu podczas nawigacji

Źródło tekstu: Navitel

Przewiń w dół do następnego wpisu