DAJ CYNK

Nowe abonamenty w Empik Go. Gratka dla miłośników ebooków i audiobooków

Sebastian Górski

Rozrywka

Najwyraźniej idea czytania ebooków i słuchania audiobooków w abonamencie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem użytkowników. To z kolei skłoniło Empik do stworzenia dwóch abonamentów w usłudze Empik Go.

Nowe abonamenty w Empik Go to "E-booki bez limitu” oraz "Audiobooki i e-booki Bez Limitu". Pierwszy z nich za 29,99 zł miesięcznie daje nam swobodny dostęp do bazy 25 tys. elektronicznych książek. Propozycja z audiobookami będzie nas kosztować miesięcznie 39,99 zł. Tutaj w bazie znajdziemy około 3,5 tys. audiobooków. Co ważne, jedno konto można przypisać do dwóch urządzeń.

Zobacz: Premium Duo. Spotify testuje nowy abonament dla dwóch osób. Zapłacimy 24,99 zł miesięcznie

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z oferty abonamentowej Empik Go przysługuje nam darmowy dwutygodniowy okres próbny. Aplikację pobierzemy ze sklepów App Store (iOS) oraz Google Play (Android). Przy okazji nietrudno uniknąć porównań do innego serwisu oferującego ebooki i audiobooki w abonamencie - Legimi. Tam za pakiet "ebooki bez limitu" zapłacimy 39,99 zł miesięcznie, zaś "ebooki i audiobooki bez limitu" będą nas co miesiąc kosztować 44,99 zł.

Zobacz: Vortex - polski gamingowy Netflix. Platforma ma już miliony użytkowników i zwiększa globalny zasięg przez chmurę IBM

Na polskim rynku funkcjonuje również Storytel, który za 29,99 zł miesięcznie oferuje nielimitowany dostęp do bazy audiobooków w języku angielskim i polskim. Z tego ostatniego korzystam sam i bardzo sobie chwalę. W kwestii porównania do Legimi oferta Empik Go wygląda nieco skromniej, ale z pewnością wygrywa nieco niższą ceną miesięcznego abonamentu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Empik

Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu