DAJ CYNK

Premium Duo. Spotify testuje nowy abonament dla dwóch osób. Zapłacimy 24,99 zł miesięcznie

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7743

Jeśli Spotify Premium dla rodziny to dla was zbyt wiele, może zdecydujecie się na nowy abonament przeznaczony dla dwóch osób? Za Premium Duo w postaci dwóch osobnych kont Premium trzeba płacić 24,99 zł miesięcznie.

Polska jest jednym z kilku krajów, w których Spotify testuje nowy abonament Premium, tym razem przeznaczony dla par. W Premium Duo dostajemy dwa osobne konta premium za łącznie 24,99 zł miesięcznie. To oferta dla tych, którzy do tej pory samodzielnie opłacali konta Premium (po 19,99 zł miesięcznie) i jednocześnie nie potrzebują Premium dla rodziny, gdzie mamy aż 6 kont za 29,99 zł miesięcznie (czyli 5 zł więcej).

Zobacz: Spotify pozywa Apple. Sprawą nieuczciwej konkurencji zajmie się Komisja Europejska

Spotify proponuje do tego Duo Mix, czyli playlistę składającą się z ulubionych piosenek pochodzących z obu kont (tu akurat biorąc pod uwagę często dość rozbieżne gusta muzyczne, ja bym tego raczej nie łączył - miłość ma swoje granice). Tak czy siak, propozycja dla par wydaje się ciekawa. Poza Polską abonament Premium Duo zauważono również w Kolumbii, Chile, Danii oraz Irlandii.

Zobacz: Spotify w końcu zaczyna na siebie zarabiać. Liczba użytkowników Premium podskoczyła do 96 mln

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Spotify

Źródło tekstu: Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu