DAJ CYNK

Pliki Counter-Strike 2 wskazują na nowe bronie i wiele więcej

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Pliki Counter-Strike 2 wskazują na nowe bronie i wiele więcej

Od kilku dni część graczy może już testować Counter-Strike 2, czyli tak naprawdę CS:GO na silniku Source 2. W tym czasie dataminerzy zdążyli przeszukać pliki gry i znaleźli dużo ciekawostek.

Counter-Strike 2 na razie dostępny jest w wersji beta i tylko dla wybranych graczy. Pełna wersja gry ma zadebiutować w wakacje, chociaż dokładna data nie jest jeszcze znana. Jednak dataminerzy już teraz przeszukali pliki gry i znaleźli w nich mnóstwo informacji na temat tego, co w przyszłości może szykować Valve.

Nowe bronie w Counter-Strike 2

Przede wszystkim pliki gry zawierają dużo informacji na temat nowych broni. Na liście znajdują się między innymi: pułapka na niedźwiedzie, granat zapalający, aktywowany za pomocą linki oraz rura. Na szczęście wszystkie one są szykowane z myślą o trybie Danger Zone, czyli Battle Royale w Counter-Strike'u. Valve prawdopodobnie 10 razy zastanowi się, zanim wprowadzi nowe bronie do tradycyjnego trybu z podkładaniem bomby.

Na tym nie koniec znalezisk. Dataminerzy natrafili także na wzmianki na temat gry w wersji mobilnej. Mogą to być jakieś niepotrzebne pozostałości kodu, ale podobne informacje znaleziono także w plikach Dota Underlords oraz Artifact i obie gry trafiły ostatecznie na telefony. Co prawda są to dużo prostsze produkcje i bardziej nadające się na mobilki, ale czemu nie miałoby się to stać także w przypadku CS-a? Silnik Source 2 jest dużo bardziej kompatybilny z platformami mobilnymi, więc niczego nie można wykluczyć

Wreszcie, co powinno ucieszyć graczy, pojawiły się też wzmianki na temat nowego systemu anti-cheat. Na razie nie wiemy wiele, poza tym, że w razie wykrycia oszusta mecz ma być anulowany (do tej pory cheater był usuwany z gry). Oprócz tego w plikach znajdują się też informacje na temat wielu nowych elementów kosmetycznych, które prawdopodobnie trafią do najnowszych operacji.

Zobacz: Aktor grający Venoma zdradza datę premiery Spider-Mana 2 na PS5

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Valve

Źródło tekstu: wccftech