DAJ CYNK

Ewa Pajor, gwiazda kobiecej piłki nożnej, ambasadorką T-Mobile Polska

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2075

Ewa Pajor, gwiazda kobiecej piłki nożnej, ambasadorką T-Mobile Polska

T-Mobile Polska rozpoczyna współpracę z Ewą Pajor, która od kwietnia 2021 r. została nową ambasadorką marki. Polska piłkarka, która na co dzień gra w VfL Wolfsburg, jest jedną z najzdolniejszych zawodniczek na świecie.

Jako T-Mobile działamy zgodnie z ideą life is for sharing, co oznacza, że chcemy pomagać naszym klientom dzielić i cieszyć tym co najlepsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać ukochany sport Polaków. Dziś jestem niezmiernie dumny z tego, że do naszej magentowej drużyny dołącza jedna z najlepszych zawodniczek na świecie – Ewa Pajor. Prezentuje ona bowiem wyjątkową ambicję, pracowitość oraz konsekwencję w działaniu, co pozostaje bliskie również naszym wartościom

 – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska. 

T-Mobile w 2020 r. został oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, wspierając zarówno kobiecą, jak i męską kadrę narodową, a dodatkowo U21 oraz drużynę młodzieżową. Co więcej, w zeszłym roku do magentowej drużyny dołączył Robert Lewandowski, który stał się ambasadorem marki. Dziś skład zespołu zasila gwiazda kobiecej piłki nożnej – Ewa Pajor, zawodniczka Vfl Wolfsburg oraz reprezentantka kadry narodowej.

Zobacz: Robert Lewandowski ambasadorem T-Mobile Polska

Współpraca z Ewą Pajor ma charakter długofalowy. W ramach kontraktu ambasadorskiego jedna z najlepszych piłkarek na świecie będzie brała udział w akcjach promujących strategiczne działania oraz portfolio usług T‑Mobile.

Niezmiernie się cieszę, że dołączyłam do drużyny magentowego operatora. Liczę na to, że nasza współpraca wpłynie pozytywnie na dynamiczny rozwój piłki nożnej w wydaniu kobiecym w Polsce i Europie. Dzięki naszym wspólnym działaniom razem z T‑Mobile będziemy łączyć kibiców i dostarczać im najlepszych sportowych wrażeń

 – skomentowała Ewa Pajor.

Zobacz: T-Mobile podwaja gigabajty także dotychczasowym abonentom
Zobacz: Przyjdź do T-Mobile i zgarnij dwa razy więcej gigabajtów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu