DAJ CYNK

Przyjdź do T-Mobile i zgarnij dwa razy więcej gigabajtów

Dodane przez: msnet

T-Mobile 2 razy więcej gigabajtów kampania reklamowa

T-Mobile na wiosnę podwoił gigabajty w swoich wybranych taryfach, a także przygotował zupełnie nową ofertę 5G. Magentowy operator przypomina o tym w najnowszej kampanii reklamowej.

Wyższe temperatury, dłuższe dni i coraz więcej zieleni wokół napawają dobrą energią. Wiosną chcemy spędzać wolny czas na spacerach i  wycieczkach, tak jak na przykład bohaterowie najnowszego spotu reklamowego T-Mobile. Chcemy lepiej poznawać otaczający nas świat, a dziecięca ciekawość mobilizuje niejednego rodzica do sprawdzania tajemnic przyrody. Z pomocą przychodzi im nie tylko szybki Internet, ale także wideorozmowa z seniorką rodu, która o kwiatach wie wszystko. T-Mobile, jak sam zaznacza, nie specjalizuje się w wiosennych roślinach, ale z pewnością dostarcza konkurencyjne oferty na smartfony 5G, w dodatku z podwojonym pakietem gigabajtów.

Zobacz: T-Mobile na wiosnę to nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty
Zobacz: T-Mobile: bezpłatne 60 minut na święta wielkanocne

W każdej z nowych taryf 5G, klienci indywidualni T-Mobile znajdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów. W przypadku taryfy M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ z kolei znaleźć można 100 GB, a w XL+150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

T-Mobile 2x więcej GB baner

Z wiosennych gigabajtów mogą skorzystać nowi klienci magentowego operatora i osoby przedłużające umowę. We wszystkich taryfach M i M+ T-Mobile podwaja na dwa lata GB dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ z 50 GB.

W wiosennej kampanii promowane są dwa modele smartfonów z dostępem do siec piątej generacji: Samsung Galaxy A42 5G i Xiaomi Redmi Note 9T 5G.

Zobacz: Oferta tygodnia w Orange: wybrane telefony taniej nawet o 240 zł
Zobacz: Mam 41 lat i właśnie zapisałem się na szczepienie. Przez SMS-a

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu