DAJ CYNK

UPC: 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w otwartym oknie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 35316

UPC: 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w otwartym oknie

Trwa wyścig operatorów na coraz to nowsze promocje, mająca nas zachęcić do akcji #zostanwdomu. Również i UPC bierze w nim udział, oferując teraz abonentom telewizyjnych pakietów Start, Start HD i Select możliwość korzystania z 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w otwartych oknach.

Zobacz: UPC: pakiet FILMKLUB na kwarantannę #zostanwdomu

Bieżący dopływ najświeższych informacji będzie teraz dla abonentów pakietów Start oraz Start HD łatwiejszy dzięki udostępnieniu kanałów TVN24 i TVN24 BiS. Z kolei fanów sportu korzystających z pakietu Select z może ucieszyć informacja o otwartym oknie obejmującym kanał Golf Channel. Otwarte okna na wszystkie wymienione kanały potrwają do 14 kwietnia. Do końca miesiąca w pakietach Start oraz Start HD udostępniony został także kanał FOX.

Zobacz: UPC: ruch wzrósł o 40 proc., ale łącza wytrzymują #ZostańWDomu
Zobacz: UPC odkodował pakiet kanałów FilmBox dla miłośników dobrego kina

Nieco młodsi fani telewizyjnej rozrywki skorzystać mogą z otwartego okna w kanałach dla dzieci i młodzieży – do 15 kwietnia dla abonentów pakietów Start, Start HD oraz Select dostępny będzie kanał Boomerang, zaś do końca kwietnia abonenci mogą korzystać z dostępu do kanałów Top Kids, Top Kids Jr, Cbeebies oraz Baby First TV

Do 4 maja abonenci powyższych pakietów zyskują również dostęp do kanału Da Vinci, zaś dla osób korzystających z pakietu Select odkodowaliśmy dodatkowo kanał Active Family.

Od teraz aż do końca maja, użytkownicy pakietu Select mogą cieszyć się dostępem do zestawu kanałów grupy Polsat – Polsat Romans, Polsat Rodzina, Polsat Games i Polsat Doku. 

Natomiast dla pakietów Start oraz Start HD aż do 30 czerwca odkodowany został kanał Comedy Central. Abonenci mogą korzystać także z trwającego otwartego okna dla kanału Polsat News.

Zobacz: UPC zamyka salony i udostępnia nowe pakiety VoD
Zobacz: CANAL+ przedłuża i rozszerza odkodowany dostęp do kanałów i kolekcji filmowej
Zobacz: #ZostańWDomu: Odkodowane kanały w Play Now do 15 kwietnia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu