DAJ CYNK

#ZostańWDomu: Odkodowane kanały w Play Now do 15 kwietnia

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4517

Rynaways w Player Now

Play Now wydłużył czas dostępności odkodowanych kanałów, by zachęcić nas do siedzenia w domu. Z 40 kanałów oraz dostępnych filmów i seriali można korzystać do 15 kwetnia.

Play Now przedłużył swoją akcję #ZostańWDomu o kolejne dwa tygodnie. „Otwarte okno” obejmuje pakiety Kids i Extra, liczące łącznie 40 atrakcyjnych kanałów. Ponadto wszyscy abonenci Play Now w abonamencie lub korzystający z oferty z dekoderem Play Now TV mają dostęp do biblioteki VoD.

„Otwarte okno” miało działać do końca marca, ale niestety musimy zostać w domach dłużej. Ma to i dobre strony – korzystający z Play Now dostaną za darmo wszystkie kwietniowe nowości. Na liście znajdzie się między innymi 18. seria szalenie popularnego „Z kamerą u Kardashianów”, emitowanego na E! Entertainment. Na AXN będziemy mogli oglądać kolejny sezon polskiego serialu kryminalnego „Znaki”. Na Sci Fi zaś trafi „Runaways”, bazujący na komiksie wydawanym przez Marvel. BBC Earth uraczy nas emocjonującym „Wyścigiem przez świat”. Pięć par zostanie wywiezionych z Wielkiej Brytanii do Singapuru, z którego muszą wrócić drogą lądową do domu. Mają do dyspozycji tylko tyle pieniędzy, ile kosztowałby lot.

Zobacz: PLAY: nowa odsłona serwisu PLAY NOW
Zobacz: PLAY NOW – 40 kanałów odkodowanych do końca marca

Dzieci zaś będą mogły skorzystać z nowych odcinków seriali animowanych „Psi Patrol”, „Dora poznaje świat”, „Blaze i Mega Maszyny” czy „Wróżkowie chrzestni”. Będą też nowe odcinki „Spongeboba Kanciastoportego”, który ma fanów w różnym wieku. To wszystko uzupełnią kanały muzyczne.

Paramount Play w Play Now

Wydłużone okno to także dostęp do wspaniale wyposażonej biblioteki VoD Paramount Play. Znajdują się tu między innymi klasyki kina jak wszystkie części „Ojca Chrzestnego”. Na drugim końcu spektrum znajduje się choćby komedia „Dreamgirls” z Beyoncé w roli głównej. Gdzieś pośrodku znajdziemy przygodowe produkcje na podstawie przygód Lary Croft.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu