DAJ CYNK

CANAL+ przedłuża i rozszerza odkodowany dostęp do kanałów i kolekcji filmowej

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 22703

Wraz z zaostrzeniem i przedłużeniem zasad związanych z poruszaniem się i naszym codziennym życiem operatorzy i dostawcy usług rozszerzają wcześniejsze promocje i oferty specjalne. Tak jest też w przypadku platformy CANAL+, która zapewnia szerszy dostęp do kanałów i filmów.

Platforma CANAL+ ponownie odkoduje klientom dostęp do kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych. Odkodowane pasmo obejmie tym razem kanały z pakietu Extra+ i będzie dostępne dla abonentów od 1 do 30 kwietnia tego roku. W tych dniach Platforma CANAL+ odkoduje również dostęp do kanału CANAL+ Family oraz udostępni dla wszystkich abonentów nową kolekcję filmową „I love KINO” bez dodatkowych opłat.  

Zobacz: „Sala samobójców. Hejter”: premiera prosto z kina w Canal+ i Playerze

Dzięki „otwartemu oknu” na kanały z pakietu Extra+, abonenci korzystający z ofert zawierających pakiet Entry+, Start+ lub Comfort+ zyskają dostęp do wielu kanałów z filmami i serialami, dokumentami, informacjami czy treściami dla najmłodszych. 

W przypadku abonentów z podstawowym pakietem Entry+ będzie to dostęp nawet do 96 kanałów spoza ich podstawowej oferty, bez dodatkowych opłat. Ofertę treści dla całej rodziny uzupełni odkodowany dostęp do kanału CANAL+ Family, który zostanie włączony bez dodatkowych opłat dla abonentów nie posiadających kanału w swojej ofercie.  

Zobacz: Okno otwarte na Platformie Canal+: dostęp do kanałów z wyższych pakietów i kolekcji filmowej Kino Świat

1 kwietnia w ofercie nc+ GO i nc+ GO TV pojawi się również nowa kolekcja „I love KINO” dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat. W kolekcji znalazło się 25 filmów z wielu różnych kategorii tematycznych, w tym m.in. nominowany do Oscara obraz „Kochankowie z księżyca” w reżyserii Wesa Andersona, kostiumowy „Iluzjonista” z rolą Edwarda Nortona, biograficzny dramat „Coco Chanel” z kreacją Audrey Tautou, thriller „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego, nasycony akcją „Zabójca” czy skierowane dla całej rodziny familijne pozycje takie jak „Mikołajek” i „Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata”.

CANAL+ zaprasza również wszystkich abonentów na kolejne „Premiery prosto z kina”. Abonenci od kilku dni mogą wypożyczyć w usłudze PREMIERY VOD+ takie kinowe pozycje jak „Sala samobójców. Hejter”, „Pan T.”, "Bayala i ostatni smok" czy „Mayday”. W najbliższych dniach w ofercie będą pojawiać się kolejne nowe produkcje.

Zobacz: Netia: 35 odkodowanych kanałów i promocje w aplikacji VOD
Zobacz: #ZostańWDomu: Odkodowane kanały w Play Now do 15 kwietnia
Zobacz: Cyfrowy Polsat i Plus przedłużają i wzbogacają otwarte okno na kanały TV. 25 dodatkowych stacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu