DAJ CYNK

„Sala samobójców. Hejter”: premiera prosto z kina w Canal+ i Playerze

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Sala samobójców. Hejter - prosto z kina, Canal+, Player

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem sprzyja szybszemu wprowadzaniu filmów, które dopiero co można było obejrzeć w kiach, do serwisów VoD. Tak jest też z filmem Sala samobójców. Hejter. Tytuł ten zaledwie dwa tygodnie po kinowej premierze będzie dostępny abonentom Platformy Canal+ oraz zasili bibliotekę Playera.

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja „Sali samobójców”, debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed dekady. Nowy film opowiada historię Tomka (w tej roli Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (grają ich Danuta Stenka i Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

Producentem filmu „Sala samobójców. Hejter” jest Naima Film, a koproducentami – CANAL+ Polska, dFlights, TVN i Coloroffon. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Klienci Platformy Canal+ mogą od 18  marca wypożyczyć film bezpośrednio na dekoderze i odtwarzać na telewizorze lub dowolnym urządzeniu dzięki usłudze nc+ GO. Opłata za wypożyczenie w wysokości 25 zł będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Także od dzisiaj film „Sala samobójców. Hejter” ma być dostępny w bibliotece serwisu player.pl (w chwili pisania tych słów jeszcze go nie ma).

Zobacz: Okno otwarte na Platformie Canal+: dostęp do kanałów z wyższych pakietów i kolekcji filmowej Kino Świat
Zobacz: Quibi wystartuje 6 kwietnia. To VoD tylko dla smartfonów i tabletów

Przy okazji warto dodać, że z uwagi na panującą na świecie sytuację związaną z pandemią COVID-19, wytwórnie filmowe coraz poważniej myślą o premierach swoich produkcji od razu na platformach VoD. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platforma Canal+, TVN

Przewiń w dół do następnego wpisu