DAJ CYNK

Otvarta i mPTech z wakacyjną promocją. Zobacz, co możesz zyskać

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Otvarta mPTech promocja wakacje 2022 100 GB za darmo

Otvarta rozpoczęła współpracę z firmą mPTech, znaną z marek myPhone, Hammer i techbite. Z tej okazji obie spółki przygotował wakacyjną promocję, w ramach której można zyskać dodatkowe gigabajty za darmo oraz zniżkę na sprzęt.

Współpracujemy z największymi operatorami komórkowymi w Polsce. Cieszymy się, że do grona partnerów mPTech dołączyła sieć Otvarta. Powiem więcej, wiele nas łączy jeżeli chodzi o historię i rozwój, działamy w oparciu o podobne założenia, ponieważ podstawą funkcjonowania mPTech i Otvarta są sprawne wdrażanie nowości oraz dostarczanie najwyższej jakości w możliwie przystępnej cenie. Ma to odzwierciedlenie w naszej ofercie, w której dostępne są produkty z eSIM, 5G czy VoLTE.

– powiedział Sylwester Tarawski, Key Account Manager ds. Operatorów GSM, mPTech

Zobacz: Hammery Blade 3 i Explorer Pro z certyfikatem Android Enterprise Recommended
Zobacz: Nowy dekoder DVB-T2 HEVC techbite. Zmieścisz się w limicie dofinansowania

Możliwość bliższej współpracy z mPTech doskonale wpisuje się w strategię naszej firmy. Otvarta od początku istnienia stawiała na najnowocześniejsze technologie w najniższych cenach. Cieszymy się, iż po wprowadzeniu, jako pierwszy operator MVNO w Polsce, 5G i Internetu mobilnego ze stałym adresem IP, mamy możliwość wspólnego promowania technologii eSIM z firmą, która, podobnie jak my, składa się wyłącznie z polskiego kapitału.

– dodał Daniel Kowalczyk, Prezes Zarządu, Otvarta

Wspólne działania stron mają dotyczyć wzajemnego wsparcia marketingowego mPTech i sieci Otvarta oraz popularyzacji w Polsce najnowszych technologii, takich jak 5G i eSIM. Ta ostatnia jest promowana nie tylko jako rozwiązanie wygodne, ale również pozwalające zadbać o środowisko. Produkcja eSIM nie zużywa plastiku.

Darmowe gigabajty na wakacje

Podpisanie umowy o współpracy to dobry moment na promocję. Z tej okazji ruszyła wakacyjna promocja, dzięki której klienci sieci Otvarta będą mogli kupić wybrane telefony, smartfony i akcesoria myPhone oraz Hammer na stronie sklep.mptech.eu w cenie niższej o 15%. Z kolei klienci mPTech, którzy zdecydują się na usługi w sieci komórkowej Otvarta, mogą liczyć na dodatkowe 100 GB Internetu za darmo w standardzie LTE i 5G, do wykorzystania przez cały czas trwania umowy.

Otvarta mPTech promocja baner

Szczegóły, warunki i regulaminy promocji znajdują się pod tym adresem oraz na tej stronie.

Zobacz: Otvarta wprowadza eSIM, już w najtańszym abonamencie za 9,99 zł
Zobacz: Otvarta i Polkomtel przedłużyły do końca 2025 r. dotychczasową umowę MVNO

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Szutterstock, mPTech

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu