DAJ CYNK

Orange na mikołajki sypie gigabajtami. Odbierz swoje 100 GB

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Dziś nastąpiła kumulacja trzech okazji na prezenty w Orange. Można zgarnąć darmowe gigabajty i nie tylko. Są haczyki, ale i tak wszyscy wyjdą na tym na plus.

Dziś jest środa, pierwsza środa miesiąca oraz 6 grudnia – a to dla klientów Orange oznacza trzy okazje na zgarnięcie prezentów.

20 GB w abonamencie

W każdą środę Orange rozdaje abonamentowym klientom prezenty – czasem są to darmowe usługi na miesiąc czy dwa, czasem gigabajty. Tym razem jest to solidna paczka darmowego internetu o wielkości 20 GB, choć nie wszyscy od razu ją zobaczą w aplikacji, a niektórzy może w ogóle (za to zobaczą tzw. prezent alternatywny). Prezentu należy szukać w apce Mój Orange, jak zawsze pakiet dostępny jest na terenie Polski do końca cyklu rozliczeniowego.

100 GB w ofercie na kartę

Drugą cykliczną akcją Orange są prezenty rozdawane w każdą pierwszą środę miesiąca – tym razem chodzi o użytkowników ofert na kartę

W grudniu operator przedłuża promocję, którą włączył w listopadzie: 100 GB na 30 dni. Co ważne – nie jest to nowa akcja, ale wydłużenie terminu promocji z listopada, więc kto został swoje gigabajty miesiąc temu, obejdzie się smakiem. I jest jeszcze jeden haczyk, który nie wszystkim przypadnie do gustu. 

Pakiet 100 GB zostanie włączony automatycznie po doładowaniu konta online – za minimum 10 zł. Upominek jest przyznawany w aplikacji Mój Orange, ale można go odebrać też na swoim koncie internetowym. Niezbędnego zasilenia można dokonać właśnie w tych kanałach, ale także dedykowanej stronie doladowania.orange.pl. Do tego dojdzie więc standardowy bonus za doładowanie, a paczka 100 GB przyznawana jest extra.

Nowa odsłona promocji trwa do 31 grudnia.

Prezent na mikołajki i na Święta

Kolejna okazja została przygotowana na mikołajki i nadchodzące Święta. Klienci Orange na kartę przez najbliższe tygodnie będą mogli odebrać darmowe rozmowy, wiadomości i dodatkowe gigabajty

Akcja już ruszyła i potrwa do 26 grudnia. W tym czasie operator proponuje klientom usług na kartę darmowy pakiet „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 7 GB na 7 dni”. Z okazji mogą skorzystać użytkownicy taryf Orange Free na kartę i Zawsze Bez Limitu.

Żeby odebrać bonus, należy wysłać SMS o treści PREZENT pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i włączyć promocję w zakładce Pakiety i Usługi. Co więcej, klienci bez włączonej usługi bez limitu otrzymają prezent automatycznie, gdy doładują konto dowolnym nominałem w okresie 7-11 grudnia.

Są też niuanse. Użytkownicy taryfy Zawsze Bez Limitu otrzymają doładowanie konta na kwotę 7 złotych, które zostanie automatycznie zamienione na usługę nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 7 GB na 7 dni. 

Jeżeli klient ma z kolei włączoną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS + pakiet GB”, to zostanie do niej dodane 7 dni ważności, a pakiet na internet zostanie zwiększony o 7 GB.

Z kolei użytkownicy usługi „Rozmowy i SMS-y + pakiet GB” otrzymają doładowanie konta o wartości 7 zł oraz 7 GB na 7 dni.

W każdym przypadku bonus można odebrać jeden raz.

Zobacz: Orange promuje abonament. Nawet 6 miesięcy za darmo
Zobacz: Świąteczne odliczanie z Orange. Każdego dnia nowy prezent

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska