DAJ CYNK

Orange Flex dla klubowiczów: nocne zakupy ze zniżkami do 50%

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7422

Orange Flex dla klubowiczów: nocne zakupy ze zniżkami do 50%

Dziś w nocy Orange rusza ze specjalną akcją dla klubowiczów Flex. Dzięki niej klienci tej oferty mogą kupić trzy ciekawe urządzenia w promocyjnych cenach, wchodząc na stronę www.orange.pl. Jak dokładnie działa nowa propozycja Orange? 

Orange uruchomił w czerwcu Klub Flex, w którym użytkownicy oferty Flex mogą liczyć na dodatkowe promocje i rabaty. Teraz operator ogłasza jedną z takich akcji – nocne zakupy ze zniżkami.

Zobacz: Orange otwiera Klub Flex. A w nim zniżki, promocje, rabaty...

Jak skorzystać z oferty? W aplikacji Orange Flex, w zakładce Klub Flex pojawią się kupony promocyjne. Należy je aktywować, by otrzymać indywidualne kody zniżkowe. Oferta jest ograniczona czasowo – klubowicze mają na to czas tylko od wtorku od godz. 18:00 do środy do godz. 6:00 rano. Po aktywacji kodu później jeszcze przez całą środę zrobić zakupy ze zniżką. 

Zobacz: Orange Flex ma już rok. W urodzinowej promocji Video Pass za darmo na tydzień

Jakie urządzenia są w promocji?

W pierwszej edycji Flex Nocą można upolować trzy urządzenia: słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 z aż 50 proc. rabatem, dron DJI Mavic Mini ze zniżką 200 zł i smartfon Samsung A51, również o 200 zł taniej.

Klub Flex to program lojalnościowy, w którym użytkownicy z aktywnym planem otrzymują dodatkowe promocje i rabaty. Są to zniżki nawet 50% na usługi własne Orange Flex np. Video Pass czy Music Pass. Nie tylko to. Co miesiąc w aplikacji pojawiać się ma „hot deal” na usługi Flexa, w klubie dostępne będą także specjalne rabaty na oferty partnerów Orange, takich jak np. TIDAL, Frisco.pl czy FlixBus.

Zobacz: HBO GO w aplikacji Orange Flex
Zobacz: Słuchawki Oppo Enco Free i Enco W31 w mocnych promocjach
Zobacz: Samsung Galaxy A51 - najbardziej rozchwytywany smartfon tego sezonu?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu