DAJ CYNK

Orange otwiera Klub Flex. A w nim zniżki, promocje, rabaty...

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9834

Sieć Orange uruchamia Klub Flex. Jak sama nazwa wskazuje, jest to propozycja skierowana do użytkowników oferty Orange Flex, którzy mogą liczyć na dodatkowe promocje i rabaty.

Zobacz: Orange uruchomi 5G już 1 lipca. Nowa usługa to #hello5G

Przystępując do Klubu Flex, użytkownicy z aktywnym planem będą mogli liczyć na zniżki na usługi własne Orange Flex, np. dodatkowe gigabajty oraz specjalne promocje przyznawane przez partnerów pomarańczowej sieci. 

Jak obiecuje operator, stałą promocją w Klubie Flex będzie Video Pass dostępny za 10 zł miesięcznie, czyli za 50% standardowej ceny. To może okazać się ciekawą opcją dla miłośników filmów. 

Na tym jednak nie koniec. Co miesiąc w aplikacji pojawiać się będzie „hot deal” na usługi Flexa. W Klubie Flex dostępne będą także specjalne zniżki na oferty partnerów. Na początek Orange przygotował dla swoich użytkowników m.in. 20% rabatu na nowe kolekcje na Answear.com, 15% zniżki na przejazdy z FlixBusem, 2 miesiące darmowego dostępu do serwisu Wyborcza.pl, konto Premium w TIDAL na 90 dni za 15 zł, oraz zniżki w sieci sklepów Frisco.pl. Orange obiecuje, że lista partnerów oraz zniżki na ich ofertę będą stale poszerzane.

Zobacz: Orange Flex ma już rok. W urodzinowej promocji Video Pass za darmo na tydzień

Jak wejść do Klubu Flex?

Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji.  Przez pierwsze 3 miesiące Klub Flex będzie działał w wersji beta. Operator przygotowany jest na głosy użytkowników i w razie wprowadzać nowe rozwiązanie w razie potrzeby. Do Klubu Flex w obecnej wersji beta może wejść każdy użytkownik ofert Orange Flex.

Zobacz: Orange Flex: dla obecnych klientów też jest pakiet 200 GB na naukę. I to za darmo
Zobacz: Orange: zamień niewykorzystane GB na pomoc dzieciom z domów dziecka

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu