DAJ CYNK

Orange Flex: dla obecnych klientów też jest pakiet 200 GB na naukę. I to za darmo

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex: dla obecnych klientów też będzie darmowy pakiet 200 GB na naukę

Orange nie zapomina o obecnych użytkownikach oferty Flex i również dla nich wprowadza specjalny pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania na urządzeniach mobilnych lub komputerze. I to za darmo! Jaką aktywować paczkę?

Zobacz: 200 GB Internetu na naukę od Orange

W zeszłym tygodniu Orange ogłosił swoją akcję specjalną dla uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli, w której można aktywować nawet 200 GB na dwa miesiące za złotówkę. Niestety, dotyczyła ona tylko nowych klientów Orange Flex, co wywołało zrozumiałe rozżalenie obecnych klientów. Operator zapowiadał jednak, że przygotuje coś również i dla nich. Słowa dotrzymał – od dziś pomarańczowa sieć proponuje dotychczasowym klientom Flex darmowy pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.

Zobacz: Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę
Zobacz: Orange Flex i eSIM na smartfonach z Androidem

Jak otrzymać darmowe 200 GB?

Żeby otrzymać pakiet, nie trzeba korzystać z kodu EDUFLEX, jak robili to nowi klienci Orange Flex. Wystarczy, że obecni klienci wyślą do 13 kwietnia zgłoszenie na adres e-mail: [email protected]

Operator obiecuje, że rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 72 godzin. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, Orange aktywuje na koncie użytkownika pakiet 200 GB i poinformuje o tym SMS-em. Na wykorzystanie 200 GB będzie 60 dni od momentu aktywacji.

Zobacz: Orange Polska: Więcej GB i telewizji dla klientów pomarańczowego operatora

Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. imię i nazwisko,
  2. numer telefonu w Orange Flex,
  3. nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której uczy się lub pracuje użytkownik lub uczy się jego dziecko,
  4. dokument potwierdzający, że użytkownik jest uprawniony do skorzystania z oferty (np. legitymacja lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, legitymacja służbowa lub potwierdzenie zatrudnienia).

Jeżeli załączone zostanie zdjęcie lub skan dokumentu i zawiera on więcej danych niż podane w pkt 1-4, należy je zasłonić.

Regulamin akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny w aplikacji oraz na stronie flex.orange.pl.

Zobacz: Orange na kartę: nowe promocje dla obywateli Ukrainy
Zobacz: Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay.com

Źródło tekstu: Orange