DAJ CYNK

Orange Polska: Więcej GB i telewizji dla klientów pomarańczowego operatora

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Polska więcej GB i telewizji

Orange Polska przygotował dla swoich klientów kolejne propozycje, które mogą im ułatwić spędzanie czasu w domu, zdalną naukę i pracę. Klienci usług głosowych Pomarańczowych w kwietniu mogą wykorzystać dodatkowe, darmowe 10 GB Internetu, a użytkownicy Orange TV do 14 kwietnia mogą oglądać dodatkowe odkodowane kanały telewizyjne.

Klienci mobilnych usług głosowych Orange mogą po raz kolejny korzystać z darmowego pakietu 10 GB Internetu, tym razem przez cały kwiecień. Mogą go aktywować od 1 kwietnia, wysyłając wiadomość SMS o treści 10GB na numer 80820. Tak jak poprzednio, dodatkowe gigabajty są do wykorzystania tylko na terenie Polski. Z pakietów mogą skorzystać klienci indywidualnych mobilnych planów abonamentowych i ofert na kartę Orange, a także klientów biznesowych, którzy mają plany Dla Firm, Orange Biz i najnowsze plany Firmowe. W marcu darmowe 10 GB od Orange aktywowano blisko pół miliona razy.

Zobacz: [Aktualizacja] 200 GB Internetu na naukę od Orange
Zobacz: Orange na kartę: nowe promocje dla obywateli Ukrainy

Orange 10 GB Internetu za darmo

Jednocześnie trwają prace nad wdrożeniem darmowego pakietu 9 GB (który standardowo kosztuje 9 zł) dla klientów nju mobile. Będzie można skorzystać z niego dwukrotnie, także w ofercie w parach. Szczegółowe informacje powinny zostać udostępnione w najbliższych dniach.

W czasie wolnym od pracy i nauki można nadrobić filmowe zaległości. Klienci Orange TV mogą do 12 kwietnia oglądać w usłudze VOD wybrane filmy za złotówkę. Z kolei odkodowane pakiety telewizyjne (Komfortowy dla klientów telewizji kablowej i Extra+ dla klientów telewizji satelitarnej) będą mieli do dyspozycji o dwa tygodnie dłużej, do 14 kwietnia.

Orange TV odblokowane kanały

Aktualne informacje na temat akcji specjalnych dla klientów Orange Polska można znaleźć na stronie www.orange.pl/razem.

Zobacz: #Zostańwdomu z Cyfrowym Polsatem i zyskaj 10 GB Internetu za darmo
Zobacz: Vectra udostępnia usługę Prasa Online

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu