DAJ CYNK

Orange: doładuj telefon i wygraj 30 tysięcy złotych. Albo iPhone’a lub Galaxy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: doładuj telefon i wygraj 30 tysięcy złotych. Albo iPhone’a lub Galaxy

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Wakacje z Orange”, który skierowany jest do użytkowników ofert na kartę. Na zwycięzców czekają: 30 tysięcy złotych, smartfony Apple’a i Samsunga, a także doładowania i vouchery na zakupy w Media Expert. Łączna liczba nagród wynosi aż 369.

„Wakacje z Orange” to cykliczny konkurs, który operator organizuje co roku, kusząc atrakcyjnymi nagrodami. Tak jest i tym razem.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy doładować telefon online – za pośrednictwem strony banku, w aplikacji Mój Orange lub poprzez doladowania.orange.pl. 

Następnie, na stronie konkursu www.wakacjezorange.pl należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy, udzielając w nim odpowiedzi na zadanie konkursowe. Autorzy najlepszych prac, którzy w kreatywny sposób rozwiną konkursowe zdanie: 

Moje wakacje są zawsze z Orange ponieważ…  

mają szansę na zgarnięcie jednej z atrakcyjnych nagród. Uczestnik może zaproponować dowolną liczbę odpowiedzi, ale może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie. Ponadto do każdego doładowania może zostać przypisana tylko jedna odpowiedź, a jeśli uczestnik prześle więcej niż jedną odpowiedź przypisaną do danego doładowania, to w konkursie udział weźmie to pierwsze zgłoszenie.

Zobacz: Orange daje dwa razy więcej gigabajtów. Gdzie je odebrać?

Nagrody, które czekają na zwycięzców: 

  • 1x 30 000 zł 
  • 3x iPhone 12 Pro 128 GB 
  • 5 x iPhone 12 Mini 64 GB 
  • 10 x Samsung Galaxy A72 
  • 50 x bon o wartości 1000 zł do Media Expert 
  • 300 x doładowanie 30 zł 

Konkurs już ruszył 1 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2021 r. Zwycięzców wyłoni specjalna komisja konkursowa. Organizatorem wraz z Orange jest Blue Media.

Zobacz: Orange startuje z 5G w Lublinie z prędkością do 390 Mbps
Zobacz: Orange Flex: Dodatkowe gigabajty i Video Pass za darmo na wakacje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Orange Polska