DAJ CYNK

Ekstra karta eSIM w Orange także dla klientów biznesowych

13.05.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6553

Ważne 1

0

Orange udostępnił usługę Ekstra karta eSIM dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, czyli wszystkich tych, które mogą korzystać z funkcjonalności Mój Orange.

Udostępnienie "Ekstra karty eSIM" klientom biznesowych to kolejny etap wdrażania tego rozwiązania kolejnym grupom klientów. Orange rozpoczął na początku marca od klientów indywidualnych, potem byli Ci, którzy mają Orange Love, a teraz przyszedł czas na małe i średnie firmy. Obecnie usługa może się wydawać niszowa, jednak z czasem się to może zmienić. Pogadamy za kilka lat, gdy eSIM zmieni cały rynek usług komórkowych, wraz z przyległościami - jak możemy przeczytać na blogu Pomarańczowych.

Zobacz: 'Ekstra karta eSIM' - nowa usługa Orange dla posiadaczy inteligentnych zegarków Samsunga
Zobacz: Apple Watch 4 z eSIM wchodzi do oferty Orange. Specjalny pakiet startowy
Zobacz: eSIM jednak będzie w Play? Fioletowy operator zmienia zdanie. Rzecznik zapowiada wdrożenie cyfrowej karty SIM

Dzięki możliwości wgrania ekstra karty eSIM do zegarka, można korzystać z niego prawie jak ze smartfonu – wykonywać połączenia telefoniczne, a także odbierać SMS-e lub e-maile. Da się to robić wszędzie tam, gdzie zabieranie telefonu może być zbyt niewygodne.

Usługę można uruchomić na dwóch zegarkach z logo nadgryzionego jabłka oraz jednym urządzeniu Samsunga. „Ekstra karta eSIM” pozwala również współdzielić ten sam numer na dwóch smartfonach obsługujących tę technologię. Koszt „Ekstra karty eSIM” dla klientów biznesowych jest taki sam, jak dla klientów indywidualnych. Ci ostatni płacą 9 zł miesięcznie (po zakończeniu trzymiesięcznego okresu promocyjnego) oraz 5 zł za aktywację każdej kolejnej karty eSIM. Tak samo wygląda także proces aktywacji karty.

Zobacz: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje
Zobacz: [Aktualizacja] Orange Flex to taki Play Next, tylko że dużo lepszy. Pomarańczowi zamiatają
Zobacz: Orange Światłowód w Warszawie taniej. Można oszczędzić nawet 360 zł

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu