DAJ CYNK

Apple Watch 4 z eSIM wchodzi do oferty Orange. Specjalny pakiet startowy

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8044

Do oferty Orange trafia właśnie zegarek Apple Watch 4, który za sprawą technologii eSIM pozwala zostawić smartfon w domu. Pomarańczowy operator przygotował z tej okazji specjalny pakiet startowy.

Apple Watch 4 z eSIM będzie oferowany zarówno w salonach Orange, jak i w sprzedaży internetowej w dwóch wariantach rozmiarowych - 40 oraz 44 mm. W pierwszym z nich (40 mm) na starcie płacimy 99 zł. W abonamencie Plan Komórkowy Wzbogacony będziemy płacić miesięcznie 152,99 zł (abonament za 69,99 zł + rata za zegarek w wysokości 83 zł).

Zobacz: Partnerstwo Orange i Google. Pomarańczowy operator poszerza ofertę usług chmury publicznej dla biznesu

W drugim wariancie (44 mm) na start płacimy 149 zł. W abonamencie Plan Komórkowy Wzbogacony będziemy natomiast co miesiąc płacić 157,98 zł (abonament 69,99 zł + rata za zegarek w wysokości 87,99 zł). Apple Watch 4 z eSIM wkrótce pojawi się również w ofercie Orange dla biznesu (w przeciągu najbliższych 2-3 miesięcy). W ramach promocji po aktywacji karta eSIM jest dostępna za darmo przez 6 miesięcy. Po pół roku opłata miesięczna wynosi 9 zł.

Zobacz: Apple Watch 4: w Europie można już korzystać z aplikacji EKG, ale wciąż nie w Polsce

Warto podkreślić, że eSIM będzie działać również ze starszymi planach indywidualnymi Orange (Smart plany LTE). Technologia nie działa jednak w roamingu, więc w takich wypadkach (podróż zagraniczna) zegarek musi być jednak sparowany z telefonem. Apple Watch 4 nie obsługuje również wiadomości SMS (tylko wiadomości z iMessage).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: biuroprasowe.orange.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu