DAJ CYNK

'Ekstra karta eSIM' - nowa usługa Orange dla posiadaczy inteligentnych zegarków Samsunga

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7833

Jeśli przypadkiem jesteście szczęśliwymi posiadaczami zegarka Samsung Galaxy Watch LTE, Orange ma dla was ciekawą usługę w postaci wirtualnej karty SIM. Dzięki temu możemy korzystać na nim z tego samego numeru telefonu co na smartfonie.

'Ekstra karta eSIM' to nowa usługa Orange, w ramach której posiadacz smartwatcha (obecnie tylko modelu Samsung Galaxy Watch LTE) może wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne z tego samego numeru niezależnie od smartfonu. Promocja "Mój pierwszy eSIM" przewiduje, że za otrzymanie pierwszej wirtualnej karty nie zapłacimy nic. Przez pierwsze trzy miesiące nie ponosimy też żadnych dodatkowych kosztów.

Zobacz: Karty eSIM są już dostepne w Orange

Po trzech miesiącach opłata miesięczna wynosi 9 zł, a za aktywację każdej kolejnej karty zapłacimy 5 zł. Jeden użytkownik może skorzystać z maksymalnie 4 kart obsługujących rozmowy, transmisję danych i SMS oraz 4 kart obsługujących wyłącznie transfer danych, z tym samym numerem telefonu i pakietami usług. Orange planuje stopniowo rozszerzać listę urządzeń, na których da się uruchomić usługę.

Zobacz: Nadchodzą duże zmiany w Orange Love. Znamy pierwsze szczegóły nowej oferty

Jak mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska:

Smartwatch wyposażony w wirtualną kartę SIM może w wielu sytuacjach w pełni zastąpić telefon. To rozwiązanie docenią w szczególności te osoby, które chcą pozostać w kontakcie, ale nie zawsze chcą lub mogą mieć przy sobie smartfon, np. podczas uprawiania sportu. Ważna jest też synchronizacja – mimo że urządzenie łączy się z siecią niezależnie, korzysta z tego samego numeru co telefon, co zdecydowanie ułatwia komunikację.  Cieszę się, że z tych możliwości eSIM jako pierwsi będą mogli skorzystać właśnie klienci Orange Polska

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu