DAJ CYNK

Karty eSIM są już dostepne w Orange

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6057

Posiadacze tegorocznych Iphone'ów mogą już korzystać z kart eSIM w Orange. Wystartował pierwszy etap wdrożenia usługi.

W pierwszym etapie wdrożenie nie będzie możliwe posiadanie tego samego numeru na karcie fizycznej oraz wirtualnej. Taką opcję klienci dostaną dopiero w drugim etapie wdrożenia.

Wymiana karty jest prosta. Wystarczy zalogować się na konto Mój Orange, następnie wybrać opcję wymiany karty i zeskanować kod QR na ekranie. Proces demonstruje rzecznik Orange Wojciech Jabczyński.

Wymiany można również dokonać na infolinii oraz w salonie. Karta eSIM jest dostępna w ofercie abonamentowej, na kartę oraz dla firm. Pięć pierwszych wymian karty w miesiącu jest za darmo, każda kolejna kosztuje jednorazowo 25 zł. 

Orange Polska proponuje klientom najnowsze innowacje technologiczne. Cieszę się, że jako pierwszy polski operator możemy zaproponować korzystanie z eSIM, czyli wirtualnej karty SIM. Od dziś to rozwiązanie jest dostępne w wybranych modelach smartfonów, ale przygotowujemy się do wdrożenia eSIM na kolejnych urządzeniach – mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Karta eSIM będzie na razie dostępna tylko dla tegorocznych iPhone'ów - XR, XS oraz XS Max. Jak informowaliśmy już wcześniej, niedługo w ofercie Orange pojawi się zegarek Apple Watch. Jego pojawienie się będzie zwiastunem drugiego etapu wdrożenia eSIM i z nowego rodzaju kart będzie można skorzystać też na innych kompatybilnych urządzeń.

4. generacja Apple Watch oficjalnie zaprezentowana
Tylko Play nie chce eSIM - Orange kończy prace, T-Mobile i Plus przygotowują się

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange; włt

Przewiń w dół do następnego wpisu