DAJ CYNK

Black Week w Play – 300 Mbps taniej, promocja na internet stacjonarny

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Black Week w Play – 300 Mbps taniej, promocja na internet stacjonarny

Trwa Czarny Tydzień, czyli dni poprzedzające Czarny Piątek i z tej okazji operatorzy rozsupłują worki z promocjami. Jedni od razu wysypują wszystko, inni dawkują okazje powoli, by zainteresować klientów. Play zapowiedział na początek promocję na internet stacjonarny.

Zobacz: Play prezentuje specjalną ofertę z okazji premiery gry Cyberpunk 2077. Startery, kurtki i inne gadżety

Play dość oszczędnie dawkuje informacje o swoich promocjach z okazji Czarnego Tygodnia i Piątku, ale jednocześnie operator sugeruje, że kolejne ma niespodzianki ma jeszcze w przygotowaniu. W pierwszej kolejności fioletowa sieć poinformowała o nowej opcji na internet stacjonarny udostępniany na infrastrukturze operatora Vectra. Teraz można wybrać następujący wariant:

  • 300 Mbps,
  • Niższa cena – 40 zł miesięcznie po rabatach,
  • 3 miesiące abonamentu gratis,
  • 0 zł za użyczenie sprzętu,
  • opłata za instalację 50 zł,
  • umowa na 24 miesiące.

Jak wylicza Play, efektywny miesięczny koszt internetu to zaledwie 37 zł, przy czym jest to średnia miesięczna opłata uwzględniająca 3 miesiące rabatu, opłatę instalacyjną i abonament miesięczny. Rabat to z kolei standardowe obniżki: 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Oferta dostępna jest tylko do 2 grudnia w salonach oraz na play.pl.

Zobacz: Internet stacjonarny w Play przez 3 miesiące za darmo

Gdy Play starował z najnowszą odsłoną usług internetu stacjonarnego, wariant 300 Mbps oznaczał wydatek 60 zł miesięcznie, chociaż dla osób, które już korzystają z oferty sieci Play, przewidziana była także obniżka 15 zł, więc ten wariant kosztował 45 zł

Decydując się na najnowszą ofertę w Black Week, klient otrzymuje router Wi-Fi obsługujący sieci o częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz, pozwalający na podłączenie do 20 urządzeń jednocześnie. Maksymalna prędkość 300 Mbps w promocyjnej ofercie odnosi się do pobierania danych, natomiast wysyłanie odbywa się z prędkością 40 Mbps.  

Do tego można jeszcze dobrać ofertę telewizyjną Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie, co pozwoli przez 3 miesiące korzystać bez opłat z HBO GO i przez 6 miesięcy z Amazon Prime Video.

Zobacz: Play Internet Stacjonarny - oferta korzystniejsza, niż z kablówki
Zobacz: Internet stacjonarny w Play: do 600 Mb/s za 70 zł miesięcznie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu