DAJ CYNK

Play Internet Stacjonarny - oferta korzystniejsza, niż z kablówki

Henryk Tur

Taryfy, promocje, usługi

Zaledwie 35 zł miesięcznie i bez umowy terminowej - oto nowa propozycja internetu stacjonarnego od Play.

Play ogłasza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego - każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z internetu domowego w niezmiennej cenie 35 zł miesięcznie. Nie ma przy tym obowiązku podpisywania długoterminowych umów. Internet Stacjonarny, wprowadzony w kwietniu b.r., ma być gwarancją stabilności i szybkości dla wszystkich domowników. Operator wymienia jego cechy: "stabilne łącze, brak limitów pobierania oraz prędkość nawet do 600 Mb/s".  Ma on działać bez zakłóceń - niezależnie od obciążenia sieci komórkowej czy warunków atmosferycznych.

Play Internet Stacjonarny dostępny jest w trzech pakietach:

  • 150 Mb/s za 35 zł miesięcznie
  • 300 Mb/s za 45 zł miesięcznie
  • 600 Mb/s za 55 zł miesięcznie

Osoby decydujące się na usługę otrzymują router Wi-Fi, a jego instalacją zajmą się wyspecjalizowani monterzy, którzy podłączą urządzenie w domu oraz pokażą, jak z niego korzystać. Koszt instalacji jest jednorazowy i wynosi 50 zł.

Zobacz także: realme rozpoczyna współpracę z siecią Play

Ponadto Play przygotował specjalne oferty z telewizją PLAY NOW TV już od 45 zł. Za dodatkowe 10 złotych więcej można cieszyć się dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Osoby, które wybiorą ofertę z Internetem 600 Ms/s będą mogły cieszyć się dostępem do kanałów HBO oraz biblioteki filmów i seriali HBO GO przez sześć miesięcy za darmo.

Jak podaje Play, rozwiązanie powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie swobodę oraz nie chcą czuć się przywiązani do długotrwałych kontraktów.To idealna opcja także dla studentów,którzy poszukują niezawodnego połączenia szczególnie na czas roku akademickiego. Szczegóły oferty oraz możliwość sprawdzenia dostępności usługi pod danym adresem zamieszkania znajdują się na dedykowanej stronie internetowej.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu