DAJ CYNK

realme rozpoczyna współpracę z siecią Play

Dodane przez: HTur

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3189

realme ogłasza rozpoczęcie współpracy z Play. Smartfony tej marki są już do nabycia u operatora oraz w abonamencie.

realme rozpoczyna sprzedaż w sieci Play. Warto przypomnieć, że realme weszło do Polski zaledwie cztery miesiące temu. Od dziś w salonach Play dostępne będą trzy modele: realme 6i, 6 Pro oraz X3 SuperZoom. Pojawi się także smartband - realme band. Z okazji rozpoczęcia współpracy sieć Play przygotowała specjalne ceny i wyjątkowy prezent – na pierwszych 200 klientów sklepu internetowego oraz sprzedaży telefonicznej czeka opaska realme gratis. Dodatkowo z tej okazji zadbano o bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Jason Guo, dyrektor realme na Europę Środkową i Wschodnią, powiedział o planach rozwoju:

Naszym celem jest aby do końca roku stać się jedną z pięciu największych marek smartfonów w Polsce pod względem sprzedaży. realme rozwija się bardzo dynamicznie, a wyniki, które osiągamy świadczą o zaufaniu klientów. Nawiązanie współpracy z Play, wiodącego operatora sieci komórkowej, to kolejny krok dla umacniania naszej pozycji w Polsce. Bardzo silna tożsamość Play i wartości, z którymi jest kojarzona są zbieżne z filozofią, którą wyznaje również realme. Wierzymy, że dzięki tej współpracy jeszcze więcej użytkowników będzie miało okazję zetknąć się z realme i przekonać się o potencjalne naszych produktów

Zobacz także: Realme zapowiada Realme V5 5G

Play prowadzi szeroko zakrojone działania promocyjne online i offline związane z włączeniem realme do swojej oferty. Michał Spoczyński, dyrektor Departamentu Handlowego Play, wyjaśnia:

Play wierzy w marki takie jak realme, ponieważ zapewniają klientom doskonałe, wielopoziomowe doświadczenia związane z użytkowaniem ich produktów. Co więcej, łączą one w sobie wysoką jakość urządzeń z rozsądną ceną, dzięki czemu każdy może się nimi cieszyć. Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwszy operator komórkowy w Polsce oferujemy naszym klientom smartfony realme, dzięki czemu mogą oni wybierać modne urządzenia z innowacyjnymi technologiami i funkcjami oraz budować niepowtarzalne doświadczenia, po raz pierwszy dostępne w segmencie cenowym. Dostrzegamy dynamiczny rozwój realme w Polsce i na świecie i bardzo cieszymy się na tę współpracę

Warto dodać, że realme zajmuje 7. miejsce na świecie jako producent tego typu sprzętu i znajduje się w oficjalnym zestawieniu największych marek smartfonów według globalnych statystyk. W 2019 r. sprzedaż produktów realme na świecie osiągnęła poziom 25 milionów, notując przy tym 808% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. W lipcu 2020 roku realme osiągnęło pułap 40 milionów sprzedanych smartfonów i znajduje się w TOP5 pod kątem sprzedaży na 9 rynkach. Firma działa obecnie na 59 rynkach na całym świecie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu