DAJ CYNK

Samsung Galaxy S 4 w Polsce w dwóch wersjach

21.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9614

Ważne 4

2

Samsung prezentując model Galaxy S 4 zapowiedział, że będzie on dostępny z różnymi procesorami - ośmiordzeniowym i czterordzeniowym. W Polsce mają być dostępne obie wersje.

Samsung prezentując model Galaxy S 4 zapowiedział, że będzie on dostępny z różnymi procesorami - ośmiordzeniowym i czterordzeniowym. W Polsce mają być dostępne obie wersje.

Wersja oznaczona I9500 wyposażona zostanie w procesor Exynos 5 octa-core taktowany zegarem 1,6 GHz, natomiast model I9505 otrzymać ma procesor Snapdragon 600 quad-core pracujący z częstotliwością 1,9 GHz.

Serwis SamMobile.com opublikował listę państwa z modelami, które mają tam trafić:

  • Belgia - I9505
  • Luksemburg - I9505
  • Bośnia i Hercegowina - I9505
  • Bułgaria - I9505
  • Cypr - I9505
  • Czechy - I9505
  • Francja - I9500 , I9505
  • Niemcy - I9500 , I9505
  • Grecja - I9505
  • Włochy - I9500 , I9505
  • Macedoniaa - I9505
  • Kraje skandynawskie - I9505
  • Polska - I9500 , I9505
  • Rumunia - I9505
  • Rosja - I9500
  • Portugalia - I9505
  • Słowacja - I9505
  • Słowenia - I9505
  • Hiszpania - I9505
  • Szwajcaria - I9505
  • Holandia - I9505
  • Wielka Brytania - I9500 , I9505
  • Ukraina - I9500


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: SamMobile.com

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
29. ~tomaszek
0

2013-03-29 18:16:47

Czym więcej patrze na cuda pod Andka tym bardziej podoba mi się WM8 lub iOS. Jak ktoś wyrósł z pryszczy i gierek a szuka słuchawki pewnej i do dzwonienia to są to bardzo stabilne systemy. Nie miałem okazji korzystać z BB 10 ale podobno jest bardzo stabilny. Osobiście korzystam od roku z WP7,5 i telefon nigdy mi się nie zawiesił ? ? ? ? Przy każdym uruchomieniu podczas korzystania równolegle z komputera sam się synchronizuje bez mojej ingerencji. NA bieżąco zgrywa wszelkie zdjęcia, kontakty itd. Może jeszcze brakuje kilku funkcjonalności do poziomu androida ale stabilności można pozazdrościć. Iphone także jest świetny ale 12 miesięcy gwarancji i cena nowej słuchawki póki co jest dla mnie troszkę za droga. Jeśłi szukasz słuchawki do dzwonienia i ewentualnego e-maila prostej szybkiej i stosunkowo taniej polecam WP8

Odpowiedz

28. ~m76
0

2013-03-24 21:59:35

Tylko te 8 rdzeni nigdy nie moze razem pracowac... Albo max 4 wydajne, albo 4 energooszczedne.

Odpowiedz

27. ~marek83
0

2013-03-24 21:21:39

to fakt, design według mnie niefajny. xperia z, iphone 5 - eleganckie. galaxy s kojarzą mi się z plastikowymi pilotami

Odpowiedz

26. ~took
0

2013-03-24 16:05:37

szkoda ze nie ma z 8 rdzeniami z LTE ,

Odpowiedz

25. ~Poo
0

2013-03-24 03:01:54

To bez znaczenia, że S4 ma 4+4 rdzenie. To 8 rdzeni. I/''m więcej tym lepiece bo płynnie działa więcej aplikacji jednocześnie. Nawet jeśli te 8 będzie działać średnio po 1ghz to i tak jest to rewelacja. Ja mam note 2 i nie da się tego zjechać.

Odpowiedz

24. ~Fireworkss
0

2013-03-22 18:04:42

Mam w tej chwili galaxy SIII i jest to moj ostatni Samsung jakiego kupilem szajs ktory co chwile sie wiesza to nie sprzet dla mnie tym bardziej ze kosztowal 2.800.

Odpowiedz

23. ~m76
0

2013-03-22 17:55:48

@19 i @ 22 "znafcy za dychu" :D OneX jest na Tegrze3 a ONE na SD600. Tak samo jak wiekszosc S4 :D. Czekam na testy S4 z procem samsunga, ale cos czuje ze i tak S4 na SD600 bedzie tym najszybszym i topowym. Sam wole HTC, ale teraz przyjze sie S4 dokladniej. Bo o ile wizualnie to jest jak chinskie badziewie przy ONE, to ma pare fajnych funkcji programowych i czujnikow w stosunku do ONE. Majki chyba sam zamulasz ... To nakladka samsunga w S3 dostaje zjeby za zamulanie. S3 przy ONE X (z 4.1) to zolw jak sie wgra "troche" aplikacji... Odnosnie baterii i karty SD ... Zeby nie bylo jak z moim kolega co to stwierdzil ze S3 jest lepszy niz ONE X, po czym swojego 16GB S3 rozszerzyl o dodatkowe az ... 16GB, a baterii do dzis nie kupil i pozycza moj powerbank :D a klapke baterii ma na tasme dwustronna po 2 upadkach ...

Odpowiedz

22. ~Majki
0

2013-03-22 13:42:39

@18 - serio rozmawiamy o gustach, super Tobie się nie podoba, ale znajdą się osoby, którym przypadnie do gusty. HTC - śmiech na sali, może mają ładną nakładkę na Andka ale to tyle, brak wymiennej baterii i slotu na kartę pamięci - dyskwalifikacja. @19 masz racje lekko upgrejdowany oneX ale co z tego jak ten telefon zamulał jak diabli. Telefon faktycznie mógłby być z lepszych materiałów, ale to pewnie kosztem ceny lub/i wagi. Z drugiej jednak strony dodają wiele w postaci softu, aplikacji. Nie pamiętam czy tel telefon miał być dual-simem czy to jakaś taka wstępna plota była, bo wtedy były to strzał w 10. Nikt nie zrobił jeszcze telefonu klasy premium z dual-simem.

Odpowiedz

21. ~Deev
0

2013-03-22 13:40:46

do Veed: No mylisz się kolego. W Play przy takim samym abon. 130zł Xperia Z jest za 39zł.

Odpowiedz

20. ~
0

2013-03-22 10:46:49

Dobrze byc jednym z wiekszych rynkow w Europie

Odpowiedz

19. Bear
0

2013-03-22 08:13:48

Htc to bebok roku 2013 . Napiszę to co wielu . Ładna obudowa i tyle . Technologicznie nie ma co opisywać - miejscami poprawiony One X z ubiegłego roku - szkoda czasu i kaski.

Odpowiedz

18. ~franco baresi
0

2013-03-22 07:35:13

nie chcę go nawet w wersji 16-rdzeniowej. Telefon za taką kasę powinien szczycić się piękną prezencją i solidnym wykonaniem. A tu nabywca dostaje po raz kolejny przerośniętą mydelniczkę z tanich tworzyw sztucznych. Droga redakcjo , więcej newsów o HTC ONE, smartfon który idzie na "mistrza anno domini 2013"

Odpowiedz

17. ~simpliflex
0

2013-03-22 06:46:00

exynos serksynos... jest tak samo dobry jak osBada :P s4 z srejnosem nic innego jak i tylko wersja budżet...padlina dla celebrytow z MPK

Odpowiedz

16. ~m76
0

2013-03-22 04:41:01

@13 Krait bazuje na architekturze Krait (zgodnej z ARMv7-A) http://www.anandtech.com/show/4940/qualcomm-new-snapdragon-s4-ms m8960-krait-architecture lub http://en.wikipedia.org/wiki/Krait_%28CPU%29 ;) Co najwyzej ma podobna architekture do A15

Odpowiedz

15. Veed
0

2013-03-22 01:40:45

@11 akurat w ostatnim czasie oferta Plusa pozytywnie mnie zaskoczyła - przynajmniej biznesowa. Abonament ok. 130 zł netto i Xperia Z (przykład) za stówkę, to wynik nieosiągalny u żadnego innego operatora. (A piszę to jako doradca biznesowy T-Mobile. )

Odpowiedz