DAJ CYNK

Samsung rozwiewa wątpliwości: Galaxy Note21 będzie

msnet

Sprzęt

Samsung Galaxy Note21 będzie

Samsung Galaxy S21 Ultra, którego premiera powinna się odbyć już w przyszłym miesiącu, ma obsługiwać rysik S Pen. Z tego powodu po Internecie krążyło wiele informacji na temat tego, że koreański producent zamierza się wycofać z serii Galaxy Note. Samsung zdementował te doniesienia i potwierdził, że pracuje już nad modelem Galaxy Note21.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez serwis Yonhap News, Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego urządzenia z serii Galaxy Note. Ta popularna flagowa seria koreańskiej firmy nie zostanie więc porzucona, przynajmniej jeszcze nie. Potwierdził to oficjalnie Samsung Electronics.

Zobacz: Samsung Galaxy Note20 Ultra - idealny smartfon na zimne dni
Zobacz: Samsung Galaxy Note20 Ultra vs iPhone 11 Pro Max - który lepiej znosi upadki?

Raport ET News ujawnił wcześniej, że Samsung może wprowadzić na rynek nowy smartfon z serii Galaxy Note w drugiej połowie 2021 roku, dodając przy okazji, że może to być ostatnie urządzenie z tej serii. Koreański koncern planuje przenieść swoją uwagę z serii Note na składane smartfony. Co więcej, firma ma dodać obsługę pióra S Pen do nadchodzącej serii Samsung Galaxy S21.

Samsung pióro S Pen

Zobacz: Samsung Galaxy S21+ na filmie i w teście Geekbench
Zobacz: Seria Galaxy S21 zadebiutuje 14 stycznia 2021 roku. Taką datę podał sklep Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Yonhap News

Przewiń w dół do następnego wpisu