DAJ CYNK

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S 4

28.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8888

Ważne 3

2

Ruszyła przedsprzedaż smartfonu Samsugn Galaxy S 4. W jednym z polskich sklepów internetowych model I9505 wyceniono na 2899 zł.

Ruszyła przedsprzedaż smartfonu Samsung Galaxy S 4. W jednym z polskich sklepów internetowych model I9505 wyceniono na 2899 zł.

W brytyjskich sklepach Amazon oraz Carphone Warehouse cenę za model I9505 ustalono na 629,95 funtów, czyli 3125 zł. Dostawy mają się rozpocząć 26 kwietnia.

Zobacz: Samsung Galaxy S 4 oficjalnie zaprezentowany

Czwarta "galaktyka" dostępna będzie w dwóch wersjach. Wersja oznaczona I9500 wyposażona zostanie w procesor Exynos 5 octa-core taktowany zegarem 1,6 GHz, natomiast model I9505 otrzyma procesor Snapdragon 600 quad-core pracujący z częstotliwością 1,9 GHz. Z pierwszej partii 10 mln sztuk, aż 70% będzie miało czterordzeniowy procesor Qualcomma.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9500 Galaxy S 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9505 Galaxy S 4 w katalogu.

Źródło tekstu: Android Police, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
35. ~kelo
0

2013-04-01 12:27:36

Trzeba poczekać miesiąc i będzie za 2 tyś.wtedy się opłaci bo 3 tyś to już za dużo!

Odpowiedz

34. ~qqq
0

2013-03-29 16:07:14

swoją droga ciekawi mnie ile przedstawiciele samsunga dają prowizji za sprzedanie np. telewizora samsung To co sie dzieje w sklepach typu neonet to jakas masakra, na glowe chca wejc byle bys kupil samsunga, powiedz ze chcesz cos innego to cie /''/''uswiadomią/''/''

Odpowiedz

33. ~qqq
0

2013-03-29 16:04:38

Tamagotchi nie telefon. ale w marketingu samsung jest mistrzem wiec pewnie miliony sztuk pojdą w miesiąc.

Odpowiedz

32. ~
0

2013-03-29 15:03:48

@28 umarłem ze śmiechu. Masz gadane!

Odpowiedz

31. ~
0

2013-03-29 13:45:41

26. a widziałeś jak s3 chodzi a też ma mocne podzespoły osobiście mam z i nic się nie zacina

Odpowiedz

30. ~zpwp
0

2013-03-29 13:36:26

LUDZIE KOGOŚ PIER.... Z TYMI CENAMI ZA TE PIENIĄDZE TO TELEWIZORY SIE KUPUJE A NIE SPRZĘT DO DZWONIENIA .

Odpowiedz

29. ~sueshack
0

2013-03-29 12:14:45

@28 To jest coś, w co kopnęłaby cię ironia gdyby miała resztki nadziei, że ją dostrzeżesz.

Odpowiedz

27. ~sueshack
0

2013-03-29 11:53:27

ALE DROGI TEN AJFON, TO PŁACENIE ZA JAPKO, KTO KUPI TEN PRZEGRA RZYCIE!!!!11

Odpowiedz

26. ~kij
1

2013-03-29 11:43:45

@24 miałeś w ręku xperię Z? Przejdź się do sklepu i pobaw, a zobaczysz że jakoś dziwnie wolno chodzi, jak na takie parametry. Pewnie znowu Android źle zoptymalizowany.

Odpowiedz

25. ~fiufiu
-1

2013-03-29 10:57:24

Opamiętajcie się ludzie. Tyle pieniędzy z plastikowy szajs z super procesorem, którego nikt nie wykorzysta? Nie kupujcie tego, co jest silnie promowane. Kupcie coś dobrego. Co dzwoni, jest wytrzymałe a przy tym cieszy oko wyglądem. Np. modele Motoroli. Samsung produkuje g*owienka, żeby szybciej się zepsuły, co poskutkuje tym, że kupicie nowy model, bo starego nie opłaca się naprawiać.

Odpowiedz

24. ~Pijan
-1

2013-03-29 10:34:29

A jednak, tego się obwiałem - cena absolutnie nieadekwatna do korzyści. Za 2649PLN zdecydowanie bardziej wolę w takim razie Xperię Z, która nie tylko parametrami jest prawie identyczna jak S4, to dodatkowo wodoszczelna i wykonana ze zdecydowanie lepszych jakościowo materiałów.

Odpowiedz

23. ~Darek
0

2013-03-29 09:51:01

Cena przyzwoitsza niż zaproponowana w przypadku IPhona 5 kiedy pojawił się na rynku w pierwszych ofertach. Hitem braku zdrowego rozumu była wtedy cena za IP 5 w ofercie jednego z operatorów - blisko 7 tys. zł. Myślę, że Samsung trochę bardziej szanuje konsumenta, choć nadal przy tej cenie urządzenie nie jest dla mas. No ale technologia kosztuje i już. Z drugiej strony przeważająca rzesza ludzi nie ma potrzeby posiadania takich urządzeń :)

Odpowiedz

22. Bear
0

2013-03-29 08:01:28

@one . Gó...no to spłodził twój ojciec. Co do telefonu to ceny się czepiał nie mam zamiaru bo po co ? Przecież było to wiadome ba były nawet słuchy iż będzie kosztował ponad 3 tysiące . Wiadomo też iż cena spadnie i to znacznie. S III kosztował 2800 a teraz w sklepie stoi za 1850 zł. A wygląd jednak się podoba bo S3 sprzedał się wyśmienicie. Plusem Samsunga jest to że telefony są całkowicie otwarte dla użytkownika,właściciela nic nie ogranicza. Chcesz dodać kartę nie ma problemu nie chcesz też nie musisz to samo z baterią. Dla klientów to ważne i Samsung kosztem konkurencji która tego nie rozumie pnie się w górę.

Odpowiedz

0

2013-03-29 07:47:07

A stary iPhone 5 i tak drożej stoi choć funkcji mniej. A tak poważniej to ja nie widzę sensu wydawać tyle kasy na telefony (już nie ważne czy spod znaku Androida czy jabłka). Wolę lepiej zjeść lub odłożyć kasę i gdzieś polecieć.

Odpowiedz

20. ~tata
0

2013-03-29 07:22:54

To nie smartfon marki samsung zdrozal bo niby za co,tylko inflacja rosnie.

Odpowiedz