DAJ CYNK

Nowa kategoria produktów w ofercie Play - wideorejestratory

03.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4361

Ważne 3

7

Po telewizorach, projektorach, konsolach do gier, słuchawkach czy nawet dronach do oferty sieci Play wszedł pierwszy wideorejestrator.

Po telewizorach, projektorach, konsolach do gier, słuchawkach czy nawet dronach do oferty sieci Play wszedł pierwszy wideorejestrator.



Overmax CamRoad 6.1 kosztuje w zestawie Play na Kartę 359 zł. Za 29 zł dostaniemy go już w Formule Play za 29,99 zł miesięcznie. Rejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli, kodek H.264, zapis na kartach microSD) z szybkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia (165 stopni) i tryb nocny (WDR) gwarantują, że nie umknie nam żadne zdarzenie na drodze. Uchwyt na szybę z GPS-em i dołączone oprogramowanie pozwalają sprawdzić parametry trasy takie jak dystans, maksymalna prędkość czy dane lokalizacyjne - wszystkie prezentowane "na żywo" w czasie odtwarzania nagrania.

W przeciwieństwie do tańszych, dostępnych na polskim rynku rejestratorów, Overmax CamRoad 6.1 oferuje metalową obudowę i 2,7-calowy ekran TFT. Ten ostatni umożliwi m.in. szybkie zaczepienie rejestratora w optymalnym miejscu, jak i da dostęp do ustawień bez konieczności podłączania urządzenia do komputera.


Oprócz pojawienia się w cennikach wideorejestratora, zmieniają się ceny telefonów Nokia Lumia 530, Nokia Lumia 630 i Nokia X.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~ttet
0

2015-02-04 12:13:22

Jeśli chodzi o nowe opcje to polecam rozwiązania Netii dla nowych klientów. Internet serio super

Odpowiedz

15. ~
-1

2015-02-04 10:02:19

Ta, zwiąż się umową, żeby dostać urządzenie...Ciekaw jestem kiedy zaczną oferować ziemniaki i papier toaletowy?

Odpowiedz

14. ~3er
0

2015-02-04 08:01:13

@LuiNPolska języka trudna byc: "...oferuje metalową obudowę i 2,7-calowy ekran TFT. Ten ostatni umożliwi m.in. szybkie zaczepienie rejestratora w optymalnym miejscu.".W jaki sposób uchwyt (ten ostatni) umożliwi szybkie zaczepienia rejestratora... Mogę prosić autora o wyjaśnienie? Pixele przyspieszają instalację czy też rozmiar ekranu optymalizuje ze może to być tylko pod lusterkiem? Robi ktoś tu w ogóle korekte?

Odpowiedz

13. ~
0

2015-02-04 06:47:45

Taki wideorejestrator to bym zamontował z tyłu na zoomie żeby lepiej widzieć czy tajniaki się do mnie nie zbliżają żeby mnie zmierzyć.

Odpowiedz

2015-02-03 23:18:03

Całkiem dobre rejestratory FHD są już od 130 zł np GoClever, którego używam. Po co płacić 360?

Odpowiedz

11. ~klimass
0

2015-02-03 22:35:34

Bardzo fajny pomysl, myslalem nad wideorejestratorem a telefonu nowego nie potrzebuje bo mam. Moze sie pomysl przyjac

Odpowiedz

10. Simbas
0

2015-02-03 22:05:05

W sumie to jeśli komuś wystarczy samo nagrywanie trasy, w dodatku w dobrej jakości, to można się posłużyć smartfonem. Tylko trzeba go dobrze umiejscowić. Jest pewna aplikacja (nie chcę pisać jaka, bo nie wiem, czy nie byłoby to potraktowane jako reklama) dostępna w sklepie Play (tym sklepie z aplikacjami na Androida oczywiście :) ..). Aplikacja jest bezpłatna. Nie dość, że pokazuje na drodze radary, korki, wypadki itp (potrzebne połączenie internetowe, ponieważ informacje są korygowane na bieżąco), to jeszcze ma w opcjach nagrywanie trasy. Jak dla mnie jest wystarczająca. I zawsze to parę złotówek w kieszeni.

Odpowiedz

9. Sig
1

2015-02-03 19:25:45

Bardzo dobry pomysł. Pomijając model, czy opłacalność, to na pewno znajdą się na rejestrator chętni. Potrzeba takiego urządzenia u nas jest nieco mniejsza, niż w np. Rosji, bo i wyłudzeń ubezpieczeniowych mniej, ale nadal - lepiej mieć niż nie mieć, przynajmniej zawsze można przestawić rzeczywisty obraz sytuacji.

Odpowiedz

8. ~
2

2015-02-03 19:22:49

Polecam wideorejestratory Mio. Fakt, że nieco droższe, ale jakością obrazu i funkcjonalnością deklasują większość urządzeń dostępnych na naszym rynku.

Odpowiedz

7. Andree
0

2015-02-03 19:10:34

1 wątpię żeby przebili ofertę Vikings mobile czy Virgin mobile

Odpowiedz

6. ~gmpl
2

2015-02-03 19:01:08

Overmax CamRoad 6.1 kosztuje w zestawie Play na Kartę 359 zł.Bez łaski i karty, 337pln z wysyłką.

Odpowiedz

5. ~tt
1

2015-02-03 18:56:22

parametrami dobry rejestrator, lecz mialem 2 i oba padly do miesiaca, jeden kolorowe paski na ekranie, drugi sam sie resetowal co sekunde, oba wyslane na niezgodnosc, kasa zwrocona i 1,5 czekania na zwrot kasy, w sumie nie polecam, od pol roku jak na razie dziala dobrze DOD LS430W, pozdr

Odpowiedz

3. ~
2

2015-02-03 18:02:33

Takie parametry mam w rejestratorze używanym od dwóch lat więc żadna nowość/rewelacja.

Odpowiedz

2. ~
-5

2015-02-03 17:57:02

Mówiąc szczerze to ja też uważam że to zbędne urządzenie. Dużo lepiej sprawdza się normalny smartfon z odpowiednią aplikacją których pełno w sklepie. Łącznie.z takimi które nakładają na.obraz np miejsca gdZie są fotoradary

Odpowiedz

1. ~
-6

2015-02-03 17:54:21

Na co mi rejestrator, chyba dla tych co śledzą innych odważnych kierowców i później kablują wrzucając film na YouTube. Nic nowego, czekam na ofertę Play na kartę która zostanie pokazana za 3 dni i zmiecie konkurencje.

Odpowiedz