DAJ CYNK

Nowa kategoria produktów w ofercie Play - wideorejestratory

03.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4865

Ważne 3

7

Po telewizorach, projektorach, konsolach do gier, słuchawkach czy nawet dronach do oferty sieci Play wszedł pierwszy wideorejestrator.

Po telewizorach, projektorach, konsolach do gier, słuchawkach czy nawet dronach do oferty sieci Play wszedł pierwszy wideorejestrator.Overmax CamRoad 6.1 kosztuje w zestawie Play na Kartę 359 zł. Za 29 zł dostaniemy go już w Formule Play za 29,99 zł miesięcznie. Rejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli, kodek H.264, zapis na kartach microSD) z szybkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia (165 stopni) i tryb nocny (WDR) gwarantują, że nie umknie nam żadne zdarzenie na drodze. Uchwyt na szybę z GPS-em i dołączone oprogramowanie pozwalają sprawdzić parametry trasy takie jak dystans, maksymalna prędkość czy dane lokalizacyjne - wszystkie prezentowane "na żywo" w czasie odtwarzania nagrania.

W przeciwieństwie do tańszych, dostępnych na polskim rynku rejestratorów, Overmax CamRoad 6.1 oferuje metalową obudowę i 2,7-calowy ekran TFT. Ten ostatni umożliwi m.in. szybkie zaczepienie rejestratora w optymalnym miejscu, jak i da dostęp do ustawień bez konieczności podłączania urządzenia do komputera.


Oprócz pojawienia się w cennikach wideorejestratora, zmieniają się ceny telefonów Nokia Lumia 530, Nokia Lumia 630 i Nokia X.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło zdjęć: Overmax

Źródło tekstu: Play, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu