DAJ CYNK

mPTech zapowiedział nowe smartfony Hammer i zegarki myPhone

Marian Szutiak

Sprzęt

mPTech zapowiedział nowe smartfony Hammer i zegarki myPhone

Podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress 2024, firma mPTe3ch pokazała nowe Firma mPTech zaprezentowała nowe produkty marek Hammer i myPhone, które są już dostępne na rynku lub trafią tam w niedalekiej przyszłości. To nowe smartfony i telefony czy smart zegarki.

Odwiedzający stoisko polskiej firmy mPTech mogli zapoznać się najnowszymi modelami wszystkich marek, czyli Hamme, myPhone i techbite, które pojawiły się na rynku pod koniec 2023 roku i już w 2024 roku. Na początku stycznia do oferty polskiego producenta trafiły bowiem między innymi Hammer Iron V oraz Hammer Blade V 5G. Planów na najbliższe miesiące jest jednak znacznie więcej. Fanów marki może ucieszyć informacja o nowych modelach linii Construction.

Zgodnie z życzeniami klientów, kolejny przedstawiciel tej serii wyposażony będzie w termowizję. Hammer zadba także o odpowiednią efektywność i funkcjonalność nowych smartfonów. Posłużą temu między innymi łączność 5G czy Wi-Fi 6, 120 Hz odświeżania ekranu oraz bateria o pojemności 7000 mAh. Nie zbraknie także charakterystycznego dalmierza laserowego, który wyróżniał ten model. Premiera nowych telefonów linii Construction jest zaplanowana na trzeci kwartał 2024 roku.

mPTech nowości MWC 2024

Znacznie szybciej, bo już w drugim kwartale tego roku, w ofercie pojawią się smartfony Hammer Iron Va i Hammer Blade Va 5G oraz klasyczny telefon Hammer 6 LTE. Swojego następcę będzie miał także kultowy zegarek Hammer Watch Plus, którego premiera została zaplanowana na 3Q2024.

Hammer telefony MWC 2024

Hammer chce rozwijać prywatne sieci 5G

Wytrzymałość pancernych telefonów czy wydajność smartfonów to kierunki, w którym chce podążać Hammer. Dodatkowo, marka jest także gotowa technologicznie do tego, żeby wziąć udział w dynamicznym rozwoju sieci 5G. Zainteresowane takimi rozwiązaniami mogłyby być firmy, które myślą o stworzeniu wewnętrznej sieci, na przykład na potrzeby konkretnej fabryki lub zakładu.

Przewidujemy, że w najbliższym czasie dynamicznie rozwijać się będzie także usługa prywatnych sieci 5G. Chodzi o to, żeby przedsiębiorstwo mogło stworzyć własną zamkniętą sieć, w obrębie której będą działać wszystkie sprzęty i urządzenia. To już się dzieje, np. w przemyśle i branży logistycznej. Dlatego przewagę będą mieli ci producenci, którzy dostarczą firmom odporne urządzenia z oprogramowaniem do obsługi prywatnych sieci 5G oraz zaoferują usługi integracyjne.

– powiedział Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży mPTech

Nowe zegarki myPhone

Nowości zapowiedziała także marka myPhone, która planuje rozwijać portfolio smartwatchy. Oprócz kontynuacji modeli, które swoją premierę miały w ubiegłym roku (myPhone Watch LS, CL i EL), w ofercie pojawią się jeszcze trzy nowe zegarki. Polski producent nie zamierza rezygnować także z urządzeń dla seniorów. Na II kwartał roku zaplanowana jest premiera kolejnego telefonu klasycznego myPhone'a wyposażonego w łączność LTE i bazę ładującą.

myPhone telefony MWC 2024

Zobacz: Hammer Blade V 5G, nowy pancerniak z 5G, eSIM i wymienną baterią
Zobacz: Hammer Iron V to niedrogi pancerniak gotowy na eSIM

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, mPTech

Źródło tekstu: mPTech