DAJ CYNK

iPhone 12 4G za 549 dolarów, wersja 5G za 649 dolarów

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15767

Apple iPhone 12 seria ceny nieoficjalnie

Końcówka każdego roku należy do Apple'a. Wtedy cały technologiczny świat żyje nowymi iPhone'ami. Ile będzie trzeba w tym roku zapłacić? Okazuje się, ze najtańszy z nadchodzących iPhone'ów będzie kosztował 549 dolarów.

W ostatnim dniu kwietnia informowaliśmy, że wyciekły dane całej nadchodzącej gamy telefonów Apple'a. Dowiedzieliśmy się wtedy, że iPhone 12 w wersji 5G będzie kosztował 649 dolarów i będzie on najtańszym urządzeniem z serii.

Apple planuje jednak zaprezentować też smartfony w wersji 4G. Będą one odpowiednio tańsze i w przypadku tego samego iPhone'a 12 możemy się spodziewać ceny wynoszącej 549 dolarów. Łączność 5G nie jest jeszcze tak powszechna jak sami byśmy tego chcieli, dlatego też ani trochę nie dziwi ruch Apple'a. Sto dolarów wyniesie też różnica między analogicznymi wariantami iPhone'a 12 Max.

Przypomnijmy: nadchodzące iPhone'y (iPhone 12, Max, Pro oraz Pro Max) będą miały wyświetlacze OLED o przekątnej - odpowiednio - 5,4", 6,1", 6,1" i 6,7" ze znacznie mniejszymi wcięciami niż obecnie. Tam ponownie zmieści się rozbudowany aparat fotograficzny, wykorzystywany przez funkcję Face ID.

Zobacz iPhone 12 jednak opóźniony
Zobacz Ile będzie kosztował iPhone 12? Wyciekły ceny całej serii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: omega leaks

Przewiń w dół do następnego wpisu