DAJ CYNK

Orange: milion telefonów 5G

Mieszko Zagańczyk

Prawo, finanse, statystyki

Orange: milion telefonów 5G

Chociaż sieć 5G w naszym kraju wciąż jest uzależniona od LTE i pozostaje we wczesnej fazie rozwoju, najnowsze dane z Orange Polska wskazują na jedno: od 5G nie ma odwrotu. Polacy coraz chętniej kupują telefony 5G.

Jak podaje operator, klienci Orange mają już w rękach ponad milion urządzeń pozwalających na korzystanie z sieci 5G. W ofercie sieci jest 100 smartfonów i tabletów wykorzystujących najnowocześniejszą technologię mobilną. 

Według danych Orange sprzedaż smartfonów obsługujących sieć 5G z miesiąca na miesiąc rośnie. W kwietniu aż 47 proc. spośród wszystkich kupionych przez klientów telefonów dawało możliwość korzystania z tej technologii. 

Orange oferuje smartfony 5G z różnych półek cenowych, w tym także te ze średniej i to one dominują w statystykach.

Najpopularniejsze modele telefonów 5G w Orange to: 

W zasięgu 5G w Orange jest ponad 6,3 mln mieszkańców Polski. Operator dostarcza te technologię do miast takich, jak: Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko Biała, Trójmiasto, Lublin i Konin.

Szczegóły dotyczące oferty telefonów z 5G w Orange, a także zasięg 5G,  można sprawdzić na stronie: https://www.orange.pl/view/5g.

Zobacz: Orange Polska gasi światło. Część klientów musi wymienić telefon
Zobacz: Orange na kartę – możesz zgarnąć bonus na Dzień Telekomunikacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Orange