DAJ CYNK

5 dni na rozwiązanie alternatywne do zmiany rozporządzenia

17.09.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3584

Ważne 8

0

Zespół ekspertów Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji dostał od ministra 5 dni na opracowanie alternatywnych rozwiązań względem planowanych zmian w rozporządzeniu aukcyjnym - poinformowała na swoim oficjalnym profilu przewodnicząca zespołu telekomunikacyjnego w tej radzie Anna Streżyńska.

Zespół ekspertów Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji dostał od ministra 5 dni na opracowanie alternatywnych rozwiązań względem planowanych zmian w rozporządzeniu aukcyjnym - poinformowała na swoim oficjalnym profilu przewodnicząca zespołu telekomunikacyjnego w tej radzie Anna Streżyńska.

Zobacz: Halicki zdeterminowany, aby opublikować rozporządzenie.
Zobacz: Zmiany w rozporządzeniu: wszyscy krytycznie poza Orange, PIIT i ministerstwami.

W wyniku wspólnej prośby ekspertów telekomunikacyjnych zgromadzonych na dzisiejszym spotkaniu prowadzonego przeze mnie Zespołu telekomunikacyjnego Rady ds. Cyfryzacji, Minister Administracji i Cyfryzacji dał ekspertom zespołu 5 dni na wypracowanie rozwiązań alternatywnych do rozporządzenia w sprawie aukcji - napisała na profilu Streżyńska.

Zobacz: Polkomtel i P4 apelują do prezydenta ws. rozporządzenia aukcyjnego.
Zobacz: Jabczyński: nam zależy na szybkim i skutecznym rozstrzygnięciu aukcji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. wlo
0

2015-09-25 08:40:08

Red_PL - dzisiaj zapytam - o taki wynik Ci chodziło? Czy może co innego miałeś na myśli?

Odpowiedz

22. wlo
-1

2015-09-22 18:39:29

biorąc pod uwagę godziny urzędowania wszelkiej maści pierdzistołków, 5 dni minęło... Co zespół byłej prezes ustalił? Czy w ogóle coś ustalił? Raczej powinni, jeśli już tak ostro się stawiali rządowi ;-)

Odpowiedz

21. wlo
-1

2015-09-21 13:18:57

Nic nie wiadomo, co zespół super szeryfa wymyślił?

Odpowiedz

20. wlo
-1

2015-09-20 12:02:48

Jakieś przecieki z prac tej 5-dniowej komisji są już?

Odpowiedz

19. wlo
-2

2015-09-18 18:35:29

Red_PL - jaki?

Odpowiedz

18. Red_PL
1

2015-09-18 11:54:36

Oooo, jak się AS bierze za to, to już wiadomo jaki będzie wynik ;)

Odpowiedz

-2

2015-09-17 17:17:15

14). a o oszkodowaniu /ach - już zaczęli mówić:-D

Odpowiedz

16. Brend
2

2015-09-17 17:17:14

@15 - Wiesz, o tym, że aukcja jest zje... tzn. zepsuta, wiadomo od bardzo dawna, nie mówię o relacji dzień-po-dniu ale jakieś info mogliby dać...

Odpowiedz

-1

2015-09-17 17:15:50

Brend.Było ostatnio - jak zaczęli manipulować (Halicki) przy tej ,,grze".Całościowo wygląda to mało, ale co mieli mówić..? tak jak tu? przecież krew by zalala oglądających takie ,,wiadomości":-D

Odpowiedz

14. Brend
1

2015-09-17 17:04:10

@12 - 2 razy? Całe 2? Aukcja toczy się 7 miesiąc i było 2 razy? Nie sądzisz, że to jednak trochę mało? Nawet jak na tak mało medialny temat? Wszystkie media będą trąbić, jak się okaże, że kraj musi zapłacić x milionów odszkodowania, wtedy to będzie medialne.

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2015-09-17 17:00:37

ja już nie wierzę w żadne działania z tą monstrualną aukcją . stworzono potwora którego nie można zatrzymać , żyje własnym życiem.

Odpowiedz

12. ~Ja±
2

2015-09-17 16:50:46

6). Brend.Niezupełnie, bo już 2 razy był ten temat w ,,Wydarzeniach". Zapewne dlatego, bo to Polsat, ale fakt faktem - już dużo więcej ludzi wie o tej sprawie.

Odpowiedz

2015-09-17 16:45:57

@9Polskie sady, przede wszystkim Trybunal Konstutucjny, robia co sie da, zeby odszkodowan nie wyplacac, wiec spokojnie, operatortzy zlamanego grosza nie dostana.

Odpowiedz

10. wlo
-3

2015-09-17 16:45:10

9 - skup się i powiedz - co chcesz przekazać... Informację, ze aukcję skończy minister rozporządzeniem i kasa na konto wpłynie czy nie wpłynie a do tego obywatele jeszcze tym prywatnym firmom dopłacą w postaci odszkodowań? Bo już nie wiem o czym mówisz ;-)No i jeśli nawet zakończa, operatorzy nie będą skarżyć procedury - wydaje Ci się, ze nazajutrz przelewy pójdą? Ogarnij się chłopie! To na lata będzie rozłożone!

Odpowiedz

9. ~black
4

2015-09-17 16:39:06

@8, operatorom zależy na rozporządzeniu ministra, które jest niezgodne z konstytucją. Najpierw pójdą do sądu po odszkodowania, a jak już je dostaną to za połowę odszkodowań kupią częstotliwości w przetargu.Śmieszny jesteś ty- aukcja nie zakończy się za miesiąc, dwa, trzy- tylko już niebawem zgodnie z rozporządzeniem ministra. Kasa jest potrzebna przed wyborami, choćby naród miał oddać całą kasę z nawiązką po wyborach.

Odpowiedz