DAJ CYNK

Ray tracing bez karty graficznej? Tak, ale tylko dla fanów NVIDII

Przemysław Banasiak

Sprzęt

Ray tracing bez karty graficznej? Tak, ale tylko dla fanów NVIDII

Jesteś wielkim fanem kart graficznych NVIDIA GeForce? Uważasz, że ray tracing to przełomowa technologia? A może po prostu lubisz modyfikować swój sprzęt? Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco to NVIDIA ma coś dla Ciebie!

Drożejący prąd i niższa niż jeszcze miesiąc temu cena najpopularniejszych kryptowalut sprawia, że karty graficzne tanieją, a ich dostępność w polskich sklepach rośnie. Tak czy siak daleko nam jeszcze do idealnej sytuacji, a o cenach sugerowanych przez producentów można zapomnieć. A co gdyby dało się korzystać z ray tracingu bez posiadania najnowszego układu NVIDIA GeForce czy AMD Radeon?

RTX Keycap wygrać będzie można tylko w konkursach

NVIDIA przygotowała nowy produkt, który pozwoli na dostarczenie technologii RTX do prawdziwego świata! Nie, to nie żart i wcale nie chodzi o wyjrzenie za okno. Mowa o... akcesorium do mechanicznych klawiatur. A dokładniej metalowej nakładce, którą użytkownik może zastąpić fabryczny przycisk.

NVIDIA GeForce RTX Keycap to nakładka wykonana ze szczotkowanego aluminium z widocznym, wypukłym napisem "RTX ON". Dedykowana jest ona jednemu z najpopularniejszych w świecie modderów przycisków, czyli ESC. Jest on widoczny i regularnie używany, ale nie na tyle by wzorki na klawiszu były uciążliwe.

Ray tracing bez karty graficznej? Tak, ale tylko dla fanów NVIDII

Zieloni zapowiadają, że jest to limitowany produkt, który nie trafi do sklepów. Dostępny będzie do wygarnia w różnych konkursach wiosną i latem tego roku. Będą się one odbywać na oficjalnych profilach NVIDIA w mediach społecznościowych takich jak Twitter, Facebook i Instagram.

Zobacz: CD Projekt RED wraca do porzuconej gry? Czekają nas darmowe dodatki
Zobacz: Valve jest gotowe do premiery z ponad 520 różnymi grami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: NVIDIA

Źródło tekstu: NVIDIA, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu