DAJ CYNK

Microsoft Surface Laptop 4 zaprezentowany. W Polsce ruszyła przedsprzedaż ze słuchawkami Surface Earbuds w zestawie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2454

Microsoft Surface Laptop 4 premiera akcesoria spotkania wirtualne

Microsoft zaprezentował nowe komputery z serii Surface Laptop 4. Niektóre z wariantów można już zamówić w przedsprzedaży, w zestawie ze słuchawkami Surface Earbuds. Amerykański gigant pokazał też nowe akcesoria do spotkań wirtualnych.

Microsoft Surface Laptop 4 to urządzenie, które z zewnątrz zachowuje design, detale i materiały swoich poprzedników. Charakterystyczny wyświetlacz dotykowy PixelSense 3:2 w modelach 13,5” i 15”, kilka wersji kolorystycznych z dwoma wariantami wykończenia – unikatowa dla tego produktu Alcantara lub klasyczne wykończenie metaliczne, wbudowana przednia kamera HD z możliwością pracy przy słabym oświetleniu czy zestaw mikrofonów studyjnych dla bezproblemowej komunikacji z bliskimi lub współpracownikami podczas telekonferencji – to wszystko znajdziemy w nowym urządzeniu.

Zobacz: Surface Pro 8 z procesorem Intel Core i7 i 32GB RAM?
Zobacz: Microsoft prezentuje Surface Pro 7+ dla biznesu, także w wersji LTE Advanced

Dzięki zagęszczeniu pikseli na poziomie 201 ppi, ekranowi dotykowemu o wysokim kontraście i głośnikom Dolby Atmos Omnisonic, możemy liczyć na najwyższej jakości wrażenia audiowizualne, które pozwolą zanurzyć się w ulubionych filmach i materiałach audiowizualnych z dowolnego miejsca. Ale także dzięki dużemu, wygodnemu gładzikowi z obsługą gestów czy świetnej klawiaturze, Surface Laptop może dostosować się do preferowanego stylu pracy i rozrywki.

Wewnątrz nowego laptopa znajdziemy procesory Intel Core 11. generacji lub AMD Ryzen Mobile z grafiką Radeon Graphics Microsoft Surface Edition (8 rdzeni). W obu przypadkach zapewniają one płynność działania i wysoką wydajność, które zaspokajają potrzeby nowoczesnych, wielozadaniowych środowisk pracy. W obu przypadkach Microsoft dostosował rozmieszczenie elementów w taki sposób, aby zwiększyć wydajność i czas pracy na baterii. Cała konstrukcja jest minimalistyczna, zaprojektowana z dbałością o detale i pozbawiona rozpraszających elementów. Wystarczy uchylić ekran i jesteśmy gotowi do działania – w biurze, mieszkaniu, kawiarni czy podczas zajęć.

Surface Laptop 4 to – obok Surface Laptop Go – kolejny przedstawiciel linii o klasycznej konstrukcji laptopa. Wszyscy, którzy zamówią urządzenie w przedsprzedaży, otrzymają słuchawki Surface Earbuds. Promocja będzie dostępna na Microsoft Store i u wybranych autoryzowanych partnerów handlowych. Oficjalna sprzedaż w Polsce ruszy 27 kwietnia tego roku. A tak wyglądają ceny laptopa w sklepie Microsoftu:

 • 13,5 cala, AMD Ryzen 5, 8/256 GB - 4999 zł,
 • 13,5 cala, Intel Core i5, 8/512 GB - 6499 zł,
 • 13,5 cala, Intel Core i5, 16/512 GB - 7399 zł,
 • 13,5 cala, Intel Core i7, 16/612 GB - 8299 zł,
 • 15 cali, AMD Ryzen 7, 8/256 GB - 6499 zł,
 • 15 cali, AMD Ryzen 7, 8/512 GB - 7399 zł,
 • 15 cali, Intel Core i7, 16/512 GB - 8699 zł.

Microsoft Laptop 4 rozmiary

Akcesoria Microsoft Surface do spotkań wirtualnych

 • Surface Headphones 2+ dla firm. Ponieważ duża część z nas wciąż pracuje zdalnie lub w trybie hybrydowym, oczekujemy od produktów audio, aby skutecznie redukowały niepożądany hałas otoczenia i pozwalały bez przeszkód uczestniczyć w codziennych spotkaniach czy przeglądaniu treści audio-wideo. Z myślą o tych potrzebach powstały słuchawki Surface Headphones 2+. To produkt, który zachował wszystkie najlepsze cechy i funkcjonalności Surface Headphones, w tym 13 poziomów aktywnej redukcji szumów, wygodne pokrętła na nausznikach, zaawansowany system 8 mikrofonów oraz baterię umożliwiającą słuchanie do 18,5 godziny muzyki (lub 15 godzin rozmów głosowych) – czyli zestaw, który pomoże przetrwać niejeden trudny dzień na wirtualnych spotkaniach. Teraz Surface Headphones 2+ są również certyfikowane dla platformy Microsoft Teams. Słuchawki będą dostępne w cenie 299,99 USD (1150 zł).

Microsoft Surface Headphones 2+

 • Microsoft Modern Headsets. Także dziś swoją premierę mają nowe zestawy słuchawkowe firmy Microsoft, również certyfikowane dla Microsoft Teams i zaprojektowane z myślą o pracownikach na co dzień działających w dużych środowiskach roboczych, dla których komfort i zachowanie prywatności rozmów jest kluczowe. Bez wysiłku można dołączyć do spotkania lub odebrać połączenie za pomocą specjalnego przycisku Teams i zachować kontrolę dzięki fizycznemu przyciskowi i kontrolce wyciszenia LED, która potwierdzi, że mikrofon jest wyciszony. Nowe zestawy słuchawkowe Microsoft (USB i bezprzewodowe) będą dostępne na wybranych rynkach od czerwca tego roku. Wersja USB będzie dostępna w cenie 49,99 USD (192 zł).

Microsoft Modern Headsets

 • Głośnik Microsoft Modern USB-C. Także z myślą o jeszcze lepszych doświadczeniach audio podczas wirtualnych spotkań, Microsoft zaprezentował nowy głośnik USB-C. Jako codzienny towarzysz audio, zapewnia on wysokiej jakości dźwięk podczas spotkań, rozmów czy słuchania muzyki. Wykorzystanie tych samych, co w zestawie słuchawkowym USB, elementów sterujących oraz certyfikacja dla Microsoft Teams sprawiają, że ten głośnik pomaga lepiej zarządzać spotkaniami Microsoft Teams, także dzięki wydajnemu sterownikowi głośnika, podwójnym mikrofonom oraz intuicyjnym elementom sterującym i wskaźnikom. Ponadto, kompaktowa konstrukcja ze zintegrowanym schowkiem na kabel USB-C, zajmuje niewiele miejsca na biurku, dzięki czemu produkt jest maksymalnie mobilny. Głośniki Microsoft Modern USB-C będą dostępne w sprzedaży od czerwca tego roku w cenie 99,99 USD (383 zł).

Microsoft Modern USB-C

 • Kamera internetowa Microsoft Modern. Według badań, uczestnicy wirtualnych spotkań angażują się bardziej aktywnie w rozmowę, gdy mają włączone kamery i mogą widzieć się nawzajem. Internetowa kamera Microsoft Modern zapewnia wysokiej jakości obraz podczas wideokonferencji, rozszerzając możliwości wewnętrznych kamer i oferując certyfikację Microsoft Teams. Nową kamerę internetową można łatwo podłączyć do monitora, laptopa lub postawić na statywie, aby zapewnić wysokiej jakości wideo 1080p z HDR i kątem widzenia do 78°. Technologia True Look zapewnia świetny obraz dzięki automatycznemu balansowi bieli, automatycznej regulacji światła czy możliwości retuszu twarzy. A jeśli użytkownik nie zawsze chce być widoczny, może z łatwością zamknąć osłonę obiektywu, a specjalna dioda LED dodatkowo powiadomi go, że obraz z kamery jest niewidoczny dla rozmówców. Sprzedaż kamer internetowych Microsoft Modern Webcam rusza w czerwcu tego roku. Kamera będzie dostępna w cenie 69,99 USD (268 zł).

Microsoft Modern Webcam

Zobacz: Gigabyte zapowiada swoje pierwsze monitory 4K, w tym modele z HDR i 144 Hz
Zobacz: Intel na ratunek rynku motoryzacyjnego - prowadzi rozmowy z producentami samochodów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Microsoft

Przewiń w dół do następnego wpisu