DAJ CYNK

Netflix w maju odpala kanonadę hitów. Tego nie wolno ci przegapić

Anna Kopeć

Telewizja i VoD

Bridgertonowie i inne premiery Netflix

Jak co miesiąc, Netflix przygotowuje dla swoich użytkowników garść ciekawych filmów do obejrzenia. Maj jest bardzo bogaty pod tym względem. Podpowiadamy, co warto zobaczyć. 

Netflix słynie z tego, że doskonale umie przyciągnąć uwagę widzów. W maju, nie zabraknie kontynuacji długo wyczekiwanego serialu "Bridgertonowie", premiery filmu "Akademia Pana Kleksa"  oraz widowiskowego filmu "Atlas" z Jennifer Lopez w roli głównej. Oto, 5 pozycji, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności. 

1. Bridgertonowie powracają z impetem na salony

To już 3 sezon opowiadający o perypetiach wyższych sfer. Kostiumowy serial o Bridgertonach przyniesie wiele emocji fanom intryg dworskich i balowej teatralności. Przypomnijmy, że premiera serialu jest chyba najdłużej wyczekiwaną premierą ostatniego czasu. Biorąc pod uwagę, że Netflix ostatnie odcinki wypuścił w marcu 2022 roku, fani mogli czuć się dość rozczarowani czekaniem. Niestety, na opóźnienia wpłynęły strajki scenarzystów i aktorów, które wówczas miały miejsce. 

2. "Akademia Pana Kleksa" uwspółcześniona wersja kinowego hitu sprzed lat

To propozycja dla dzieci, ale nie do końca. Rekomendowany powyżej 7 roku życia, to film dla całej rodziny. To hit kinowy z lekko feminizującą nutą, który ponownie zabiera nas w świat, tym razem, Ady Niezgódki, adeptki Akademii Pana Kleksa. To nic innego, jak współczesna wersja słynnej produkcji wszechczasów. W obsadzie ponownie uda nam się zobaczyć Piotra Fronczewskiego, Tomasza Kota i Antonina Litwiniak. 

Akademia Pana Kleksa na Netflixie

3. "Kolory zła: czerwień" nasz rodzimy thiller

Trzeba przyznać, że ta polska propozycja filmowa zapowiada się nad wyraz dobrze. Ten thiller z morderstwem w tle, to ekranizacja książki Małgorzaty Oliwii Sobczak. W obsadzie Jakub Gierszał i Maja Ostaszewska. Jest małe prawdopodobieństwo zatem, że coś pójdzie nie tak. 

Kolory zła: Czerwień

4. "Atlas" - czy Jennifer Lopez zdoła ocalić ludzki gatunek?

W maju nie mogło zabraknąć thillera sci-fi. Tym razem, Jennifer Lopez da się nam poznać w roli analityczki-antyterrorystki, która nie będzie szczędziła wysiłków, aby ocalić ludzki gatunek. Czy uda jej się przezwyciężyć sztuczną inteligencję? Z pomocą przyjdą nieoczekiwane sojusze i jedno jest pewne - akcji nie zabraknie. 

Atlas - flim Netflix

5. "Bez lukru", czyli kulisy branży płatków śniadaniowych

To całkiem nowa, wielce sympatyczna filmowa propozycja platformy Netflix. To lekka komedia z Jerrym Seinfeldem i Melissą McCarthy, która opowie nam o kulisach branży płatków śniadaniowych. Tak zupełnie bez lukru i z przymróżeniem oka. Wraz z bohaterami przeniesiemy się do lat 60., w którym firmy prześcigują się w próbie stworzenia ciastka, któremu przyjdzie odmienić śniadania na zawsze. 

Bez lukru Netflix

Zobacz: Jabłko wpadnie do Skyshowtime jeszcze w kwietniu
Zobacz: Polska produkcja wpadnie do Disney+. To murowany hit

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock. Netflix

Źródło tekstu: Netflix, oprac. własne