DAJ CYNK

Klasyczne filmy taniej w Walentynki

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Klasyczne filmy taniej w Walentynki

Z okazji Walentynek, czyli święta zakochanych, oferujący klasyczne filmy FlixClassic obniżył cenę rocznego abonamentu. Czasu na skorzystanie z promocji zostało już niewiele.

Do 14 lutego 2023 roku, do godziny 23:59, miłośnicy klasycznych filmów mogą kupić roczny abonament na dostęp do platformy FlixClassic za 99,99 zł, czyli o 30 zł taniej niż zwykle. W ofercie serwisu znaleźć można między innymi filmy, po które warto sięgnąć w święto zakochanych.

Zobacz: FlixClassic − startuje nowa platforma VOD z klasyką światowego kina

Najlepsze klasyczne filmy na Walentynki

Biblioteka flixclassic.pl liczy ponad 400 propozycji filmowych. Wśród nich są również te, w których motyw romansu i miłości wybija się na pierwszy plan. A tak wygląda TOP5 wśród najlepszych filmów romantycznych: 

  • Dworzec dla dwojga (1982) – wzruszająca opowieść o miłości dwojga samotnych ludzi, którzy poznają się na dworcu kolejowym prowincjonalnego miasteczka.
  • Mój pan mąż (1936) – amerykańska komedia romantyczna, która przybliża historię miłości Irene Bullock do Godfreya, zatrudnionego jako majordomusa.
  • Małżeństwo na złość (1929) – film opowiadający historię artystki, która bierze ślub z nieznajomym mężczyznom, który przychodzi na każdy jej występ. Choć ten uwiedzie ją swoim eleganckim wyglądem, finalnie okaże się ubogim sprzątaczem.
  • Syreny (1990) – film, który opowiada historię kobiety, która po kolejnym nieudanym związku, wraz z dwiema córkami, przeprowadza się do miasteczka na Wschodnim Wybrzeżu. Pragnąc ułożyć sobie życie od nowa, poznaje właściciela sklepu obuwniczego. W 1991 roku Winona Ryder, odtwórczyni drugoplanowej roli w filmie „Syreny”, otrzymała nominację do nagrody Złotego Globu.
  • Jeden tydzień (1920) – opowieść o nowożeńcach, którzy otrzymując w prezencie nowy dom, będą musieli poskładać go z różnych elementów. Mąż, mimo deklaracji złożonej żonie, iż upora się z zadaniem w tydzień, wcale nie będzie miał łatwego zadania.

FlixClassic Walentynki baner

Wszystkie produkcje dostępne na platformie FlixClassic można obejrzeć w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Zobacz: Trailer Guardians of the Galaxy Vol. 3. Sentymantalne pożegnanie
Zobacz: W Polsat Box Go obejrzysz wszystkie mecze piłkarskiej pierwszej ligi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, FlixClassic

Źródło tekstu: FlixClassic