Samsung Galaxy A70 został wyposażony w pojedynczy głośnik multimediów, który wypada przeciętnie zarówno pod względem głośności jak i jakości dźwięku. Trochę lepiej pod tym względem wypadają dołączone do zestawu słuchawki dokanałowe, które zapewniają niezłą jakość dźwięku. Brakuje im jednak wyrazistych niskich tonów. Słuchawki nie są też najwygodniejsze i podczas dłuższego używania powodują delikatny dyskomfort.
W ustawieniach dźwięku znajdziemy kilka ciekawych opcji pozwalających na dostosowanie dźwięku do własnych preferencji. Dostępny jest system Dolby Atmos, equalizer z predefiniowanymi typami oraz skaler UHQ. Jest też funkcja Adapt Sound pozwalająca na dostosowanie dźwięku do możliwości słuchowych użytkownika. W Galaxy A70 znajdziemy ponadto radio FM z RDS, co w najnowszych smartfonach jest coraz rzadziej spotykane.
Aplikacja fotograficzna jest łatwa w obsłudze, co jest zasługą przemyślanego rozmieszczenia elementów. U góry ekranu znajdziemy przełączniki dla najczęściej wykorzystywanych opcji, u dołu zaś tryby fotografowania, między którymi możemy łatwo się przełączać przy pomocy gestów. Do dyspozycji są: Panorama, Pro, Live focus (umożliwiający rozmywanie tła), Zdjęcie, Wideo, Zwolnione tempo i Hyperlapse. Na ekranie znajdziemy także przełącznik między trybem zwykłym a ultraszerokokątnym oraz przycisk umożliwiający włączenie/wyłączenie sztucznej inteligencji dopasowującej parametry fotografii do rozpoznanego typu sceny.
Aparat ultraszerokokątny radzi sobie przyzwoicie pod warunkiem dobrego oświetlenia. Na brzegach kadru widać zniekształcenia, ponadto warto wspomnieć o braku autofocusu. Galaxy A70 pozwala na nagrywanie filmów w maksymalnej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub Full HD przy 60 kl/s. Jakość filmów jest zadowalająca, zarówno jeśli chodzi o poziom szczegółowości, jak i rejestrowany dźwięk.
Główny aparat fotograficzny pozwala na wykonanie zdjęć z maksymalną rozdzielczością 32 Mpix, przy czym niedostępne są wtedy opcje takie jak automatyczny HDR czy tryb Live Focus, w związku z czym domyślną wartością jest 12 Mpix. Zdjęcia zrobione w dobrych warunkach oświetleniowych charakteryzują się dobrym odwzorowaniem kolorów oraz wysokim poziomem szczegółowości. HDR w trybie automatycznym dobrze radzi sobie z ujęciami o zwiększonej rozpiętości tonalnej. Oprogramowanie prawidłowo rozpoznaje typ sceny, a efekty działania sztucznej inteligencji są subtelne. Na plus zaliczam także zdjęcia w trybie Live Focus, w którym pierwszy plan jest prawidłowo oddzielony od tła. W przypadku braku odpowiedniej ilości światła mocno wzrasta poziom szumów na zdjęciach, jednak są one porównywalne jakościowo z większością podobnie wycenianych smartfonów.
Jak wszędzie nic nowego. A się śmieją z Androida że tu i tam wpadki. A iPhone za 6k przychodzi z usz ...
Ciekawe jak dlugo jeszcze beda tlukli te obudowy po iphonie 8, niech wsadza te bebechy w mini to prz ...
Zgadzam się z autorką artykułu. Telefon mały, zgrabny, wszędzie się mieści, robi to co do niego nale ...
Bez sensu. Co może być takiego ważnego, że trzeba mieć to na już, bez kasy?
typowy polaczek wiem ale nie powiem..., do rządu byś się idealnie nadawał. Do wędrówek pieszych z ma ...