DAJ CYNK

Plus zaprasza na przetestowanie eksponatów w CNK wspólnie z polskimi siatkarzami

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6644

CNK Zmierz Się!

Wystawa Zmierz się! w Centrum Nauki Kopernik daje możliwość poznania granic swoich możliwości oraz porównanie ich ze sprawnością innych. Dobra okazja do tego będzie 10 stycznia tego roku w godzinach 12:00 - 15:00, kiedy eksponaty dostępne na wystawie wspólnie z odwiedzającymi testować będą siatkarze PlusLigi z klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa.

Wystawa „Zmierz się!” składa się z wielu zaskakujących wyzwań i oferuje jeszcze więcej dobrej zabawy. 40 eksponatów ma pomóc zwiedzającym Centrum Nauki Kopernik poznać granice własnych możliwości. Można zmierzyć swój wzrost, rozpiętość ramion, długość stopy i palca. Można też sprawdzić, z jaką siłą naciskamy na podłoże lądując po skoku oraz określić szybkość reakcji na różne bodźce. Jest tu również okazja, by zbadać słuch, wzrok, tężyznę fizyczną i siłę własnego głosu. Można też zobaczyć siebie w termowizji i porównać własne proporcje z człowiekiem witruwiańskim.

Zobacz: Podsumowanie statystyk przenośności numerów w 2019 roku
Zobacz: VoLTE wreszcie w sieci Plus - póki co dla wybranych

Już w najbliższy piątek, 10 stycznia, będzie można zmierzyć się i porównać z siatkarzami PlusLigi z klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa. W godzinach 12:00 - 15:00 gośćmi wystawy będą Jakub Kowalczyk, Jan Król, Bartosz Kwolek, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek i Andrzej Wrona, a towarzyszyć im będzie trener Andrea Anastasi oraz trener przygotowania motorycznego Wojciech Sibiga. To rzadka okazja, by porównać kondycję własnego organizmu z możliwościami sportowców.

Verva Warszawa Orlen Paliwa

Organizatorami spotkania z siatkarzami są Centrum Nauki Kopernik oraz operator sieci Plus, który od 2010 roku współpracuje z CNK i jest jego Partnerem Wspierającym, a od 1998 roku wspiera Polską Siatkówkę i jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz tytularnym sponsorem PlusLigi.

Zobacz: Plus rozpoczyna budowę komercyjnej sieci 5G w pasmie 2600 MHz
Zobacz: Prawdziwe 5G dostępne w Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu