DAJ CYNK

Orange nie pobierze opłat za połączenie z Włochami, przez parę dni

25.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11090

Ważne 21

0

W związku z trzęsieniem ziemi we Włoszech, tragedii, która dotknęła wielu ludzi, Orange chce ułatwić swoim klientom kontakt z osobami przebywającymi w tym kraju.

W związku z trzęsieniem ziemi we Włoszech, tragedii, która dotknęła wielu ludzi, Orange chce ułatwić swoim klientom kontakt z osobami przebywającymi w tym kraju.

Operator poinformował o rezygnacji z naliczania opłat za połączenia wykonane z Polski do Włoch, a także za połączenia wykonane i odebrane oraz SMS-y, MMS-y i transfer danych w roamingu we Włoszech. Decyzja ta wszystkich klientów korzystających z planów abonamentowych, którzy dzwonili i będą dzwonić do Włoch i z Włoch od 24 sierpnia do 28 sierpnia włącznie.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange Włochy
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Seba
0

2016-08-26 14:41:23

Do 17. Weź sprawdź, czy nie ma Cie za drzwiami.

Odpowiedz

22. ~
-1

2016-08-26 08:32:12

Kto by się przejmował plebeliuszami na prepaidzie :)

Odpowiedz

21. ~
0

2016-08-26 08:27:48

Jak bylem zły na ich działanie to ten ruch się chwali

Odpowiedz

20. ~
0

2016-08-26 06:13:40

w NJU też to obowiązuje?

Odpowiedz

19. jedrek
0

2016-08-25 22:54:05

@16 orange to firma w cenach sztywna jak denat. Dlatego ludzie mający u nich w ostatnich latach coś po miedzi masowo odchodzą jeżeli tylko jest alternatywa, a ten cały światłowód póki co to w większości nawet dużych miast obecny tylko na wielkogabarytowych reklamach przy drogach...

Odpowiedz

0

2016-08-25 22:51:22

ocieplić, nie ocieplić, ale zawsze coś.

Odpowiedz

17. ~
1

2016-08-25 22:30:01

Czyli przekladajac na język polski : klienci orange abonament z Polski mogą dzwonić do klientów orange polska abonament przebywajacych we Włoszech bez opłat i w drugą stronę. W czasach powszechności skype i dodawanych do abonamentów pakietów na roaming, w tym pakietów data, oraz innych komunikatorów niż skype , np. viber ta promocja jest żerowniem na ludzkiej tragedii mająca za zadanie ocieplić wizerunek orange.

Odpowiedz

16. ~rrrr
0

2016-08-25 21:50:34

Mam pytanie - czy w Orange cenę za usługi - chodzi mi o światłowód można jakoś wynegocjować czy wszędzie jest to sztywne 69zł za 100Mb . Chętnie bym zmienił , ale jest to oferta zupełnie nie atrakcyjna dla mnie (obecnie 27zł ). Wiem że w większości firm da się negocjować u PH - jak jest w orange ?

Odpowiedz

15. ~Mirek
0

2016-08-25 21:48:28

Brawo Orange. Muszę przyznać, że coraz bardziej ta sieć mi się podoba

Odpowiedz

14. DanielR
0

2016-08-25 21:43:42

Nie objęto kentów prepaid.

Odpowiedz

13. DanielR
-1

2016-08-25 21:42:57

Oczywiście, że ruch sam w sobie bardzo słuszny i pozytywny. Jednak pytanie dlaczego usługą nie objęto ofertą prepaid jest zasadne. Nie widzę w tym nic dziwnego. Czy to abonenci gorszej kategorii?

Odpowiedz

12. ~muszynski
1

2016-08-25 21:26:23

byłoby miło gdyby nie pobierali opłaty za utrzymanie łącza. wtedy przynajmniej jakoś spieniężyliby te stare miedziane linie po dsl

Odpowiedz

11. ~
2

2016-08-25 20:57:58

Podoba mi się, że Orange staje się coraz bardziej prokliencki.

Odpowiedz

2016-08-25 20:48:36

trzeba się pochylić nad tragedią Włoskiego społeczeństwa oraz podziękować za piękny gest ze strony Orange.

Odpowiedz

2016-08-25 20:44:03

Wow,muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem.

Odpowiedz