DAJ CYNK

Vectra: Netflix w prezencie na rok i dekoder Smart 4K we wszystkich pakietach telewizji cyfrowej

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 17439

Vectra: Netflix w prezencie na rok i dekoder Smart 4K we wszystkich pakietach telewizji cyfrowej

Od połowy stycznia na klientów Vectry czeka specjalna promocja, w której mogą otrzymać w prezencie nawet do roku dostępu do serwisu Netflix. Co więcej, dekoder Smart 4K z Android TV, do tej pory oferowany wyłącznie w usługach TV Smart i Smart Multiroom, jest od teraz dostępny dla znacznie szerszego grona klientów we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej Vectry. 

Przez najbliższe miesiące klienci, którzy wybrali lub wybiorą usługi oferowane przez operatora Vectra, otrzymają w prezencie dostęp do Netfliksa nawet na rok. Promocyjna oferta dostępna jest do 15 kwietnia, ale Netflix w prezencie od Vectra można uruchomić do 30 lipca 2021 r

Zobacz: Vectra: dekoder Android TV 4K i nowa oferta z usługami TV Smart i Smart Multiroom. Czarek będzie czarował...

Prezent można wykorzystać także na dekoderach Vectra z aplikacją Netflix – Smart 4K, a już wkrótce na urządzeniach ADB 4730 CD (Dekoder HD z VOD) i ADB 4730 CDX (Dekoder HD z nagrywarką i VOD) – z serwisu można skorzystać, zakładając nowe konto lub logując się na już istniejące konto Netflix

Dostęp w prezencie nawet na rok dotyczy Planu Standard, ale użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na Podstawowy lub Premium, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. 

Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie mogła być doliczana do rachunku Vectra dzięki usłudze „Płacę z Vectra – Netflix” . W przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu, przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie. 

Zobacz: 5 rzeczy, które potrafi twój dekoder Cyfrowego Polsatu, o których na pewno nie wiedziałeś

Dekoder Smart 4K dla wszystkich

Serwis Netflix dostępny jest bezpośrednio na najnowszym urządzeniu, które od października 2020 r. znajduje się w ofercie Vectra – dekoderze Smart 4K.

Dekoder Smart 4K dla wszystkich

Do tej pory urządzenie dostępne było wyłącznie w ofertach TV Smart i Smart Multiroom, teraz będzie dostępne dla nowych, jak i na obecnych klientów w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej (czyli z pakietami Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy) – z dostępem do ponad 200 kanałów TV i wszystkimi funkcjami. Klienci mający te urządzenia będą mogli uruchomić Netflix za pomocą dedykowanego przycisku na pilocie. 

Zobacz: Play: filmy Sony Pictures w Wypożyczalni PLAY NOW
Zobacz: Netflix Originals: filmy i seriale do obejrzenia w styczniu 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu