DAJ CYNK

5 rzeczy, które potrafi twój dekoder Cyfrowego Polsatu, o których na pewno nie wiedziałeś

Dodane przez: Henryk Tur

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 227938

EVOBOX - dekodery z funkcjami smart

Jeśli zdecydowałeś się  na telewizję Cyfrowego Polsatu, jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz korzystać z dekodera z linii EVOBOX. Obojętnie od tego, czy będzie to EVOBOX IP, Stream, HD czy Lite, każdy z nich skrywa możliwości, o których możesz nie wiedzieć – a warto je poznać!

Dekodery EVOBOX – tworzone w odpowiedzi na potrzeby użytkowników

Zazwyczaj standardowy dekoder do odbioru kablówki czy telewizji satelitarnej ma kilka podstawowych funkcji, które nikogo nie dziwią, ani nie zaskakują. Tu można wymienić tworzenie listy ulubionych kanałów, wyświetlanie programu TV czy kontrolę rodzicielską. Jednak Cyfrowy Polsat idzie krok dalej i oferuje w dekoderach EVOBOX innowacyjne funkcje, istotnie poprawiające komfort korzystania z telewizji. Dzięki nim masz pewność, że zawsze obejrzysz dokładnie to, co chcesz, a także – co równie ważne – i kiedy chcesz. Nie umknie Ci nic interesującego. Jak to możliwe?

Funkcje opisane poniżej mają zarówno dekodery do TV kablowej IPTV oraz internetowej OTT, czyli kompaktowy EVOBOX IP i EVOBOX Stream, jak i satelitarne, EVOBOX HD i EVOBOX Lite. Zostały one wprowadzone po przeprowadzeniu gruntownych badań potrzeb użytkowników Cyfrowego Polsatu i mają na celu zaspokoić życzenia, jakie zgłaszali uczestnicy badań. Wymarzony dekoder stworzyli więc pośrednio sami abonenci.


EVOBOX - pilotRzeczy, które potrafi dekoder EVOBOX, a o których możesz nie wiedzieć

Funkcje dekodera EVOBOX, dzięki którym możesz oglądać wszystko, co chcesz i kiedy chcesz, a które mogą dla Ciebie nie być oczywiste, to:

  • TimeShift – spóźniłeś się na film, transmisję sportową czy relację? Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie to problemem. TimeShift daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów aż do trzech godzin od rozpoczęcia ich emisji! Dzięki temu nigdy nic Ci nie umknie;
  • reStart – pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku. Możesz z niej skorzystać, gdy spóźnisz się na początek interesującego Cię programu, a także w sytuacji, gdy skacząc po kanałach zobaczysz program, który Cię zainteresuje, a trwa on od jakiegoś czasu – dzięki możliwości ponownego odtworzenia materiału, zaczniesz oglądać np. film od samego początku;
  • CatchUP – idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na siedzenie przed telewizorem, ale chcą oglądać programy i filmy emitowane w TV w dogodnych dla siebie porach. Jest to możliwe właśnie dzięki CatchUP – usługa ta pozwala na oglądanie wybranych programów aż do siedmiu dni wstecz od momentu ich emisji - i to wszystko bez wbudowanego dysku twardego!  Opcja ta może posłużyć również wówczas, gdy w tym samym czasie emitowane są dwa interesujące Cię programy – spokojnie obejrzyj jeden, a potem użyj CatchUP, aby skupić się na drugim;

reStart, CatchUP, TimeShiht - zobacz co potrafi twój dekoder

  • szybkie płatności z poziomu dekodera – w dekoderze EVOBOX Stream udostępniono możliwość realizacji płatności za pomocą systemu Dotpay. Dzięki temu można w każdej chwili dokonać zakupu interesujących Cię pakietów, zwłaszcza sportowych. Umożliwia to optymalne dopasowanie oferty do Twoich potrzeb;
  • dostęp do bibliotek treści HBO GO i Cyfrowy Polsat GO – posiadając dekoder EVOBOX,  użytkownik może korzystać z setek programów na życzenia, a także korzystać z bibliotek seriali i filmów pełnometrażowych, jaką udostępnia HBO GO.
EVOBOX STREAM i EVOBOX IP
EVOBOX IP (na górze) i EVOBOX Stream (na dole)

Ile zapłacisz za dekoder EVOBOX?

Wszystkie dekodery dostępne są wraz z wybranymi pakietami Cyfrowego Polsatu. Koszt dekodera EVOBOX zaczyna się od 1 zł na start, a miesięczna opłata za udostępnienie zależna jest od tego, jaki pakiet wybierze użytkownik.

Wybierz Cyfrowy Polsat i decyduj, co i kiedy oglądasz!

Możliwości, dawane przez funkcje w dekoderach EVOBOX, sprawiają, że to Ty masz kontrolę nad czasem emisji programów. Oglądasz jak chcesz i kiedy chcesz, zaś dodając do tego niezwykle elastyczną ofertę pakietów z możliwością zmian w dowolnym momencie, Cyfrowy Polsat umożliwia Ci oglądanie telewizji w pełni na Twoich zasadach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu