DAJ CYNK

Sprawdź nowe kanały w Play Now i Play Now TV

Anna Rymsza (Xyrcon)

Telewizja i VoD

Nowe kanały w Play Now TV i Play Now

Play poszerzył ofertę telewizyjną. W ofercie Play Now i Play Now TV pojawiły się trzy nowe kanały telewizyjne. Obejrzymy na nich doskonałe kino, często odbiegające od głównego nurtu, a także emocjonujące dokumenty, pokazujące działanie stróżów prawa.

Klienci Play Now i Play Now TV mogą oglądać nowe kanały od 1 sierpnia. Do oferty trafiły trzy kanały, należące do portfolio AMC Networks International UK, znajdziesz je w pakiecie Extra. Ponadto przez najbliższe 3 miesiące będą dostępne dla wszystkich w ramach otwartego okna.

Nowe kanały w telewizji Play

W ofercie Play znalazły się kanały:

  • SundanceTV – kanał promujący kino niezależne, nieszablonowe i kreatywne. Na tym kanale znajdziesz szeroki wybór produkcji odważnych i kontrowersyjnych, prezentowanych na festiwalu. Nie braknie też nagrań koncertów i interesujących dokumentów, których nie zobaczysz w mainstreamowej telewizji. Jeśli lubisz ambitne kino, koniecznie włącz SundanceTV.
  • CBS Europa – kanał emituje kinowe przeboje i niezapomniane klasyki. Komedie, dramaty i romanse zostały wyselekcjonowane tak, by dostarczać widzom pozytywne emocje, relaks i komfort.
  • CBS Reality – wbrew nazwie nie jest to kanał nastawiony na rozrywkowe reality show. Obejrzysz tu fascynujące i budzące dreszczyk emocji programy, przybliżające pracę stróżów prawa – od autentycznych śledztw, wykorzystujących najnowocześniejsze techniki kryminalistyczne po codzienność służb granicznych w różnych zakątkach świata.

Nowe kanały w Play Now i Play Now TV

Dostęp do Play Now możesz uzyskać na urządzeniach mobilnych w aplikacji, na stronie playnow.pl, a także na Smart TV różnych producentów i przystawkach telewizyjnych z Android TV. Dostępny jest także nowoczesny dekoder Play Now TV Box.

Zobacz: Play kupił nową spółkę. Zyska na tym PLAY NOW
Zobacz: Telewizja PLAY NOW TV dostępna także bez dekodera TV BOX

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu